Agata Duda zdobyła się na piękny gest. Na aukcję WOŚP przekazała wyjątkowy przedmiot

Agata Duda zdobyła się na piękny gest. Na aukcję WOŚP przekazała wyjątkowy przedmiot Źródło: instagram

Agata Duda zaskoczyła wszystkich podarunkiem, który przekazała na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gest Pierwszej Damy zachwycił wielu Polaków.

Agata Duda, od kiedy została Pierwszą Damą, udziela się w akcjach charytatywnych. Nic dziwnego, że przyłączyła się również do jednej z największych i najgłośniejszych inicjatyw, czyli Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już niebawem odbędzie się wielki finał 28. edycji WOŚP, a już dziś wiadomo, co takiego Agata Duda przekazała na licytację. 

Agata Duda wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Już w zeszłym roku Agata Duda wspierała akcję Jurka Owsiaka, przekazując na licytację wyjątkową rzecz, a była nią jedna z najczęściej omawianych stylizacji w 2018 roku, czyli piękna biała sukienka pokryta kwiatowym motywem. Dzięki podarunkowi od Pierwszej Damy, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w zeszłym roku  na konto fundacji wpłynęły 44 tysiące. 

Nie mogło być inaczej także w tym roku. Agata Duda postanowiła wesprzeć licytację WOŚP. Wiadomo już, co takiego podarowała prezydentowa. 

Co Agata Duda przekazała na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak mogliśmy dowiedzieć się z mediów społecznościowych, także w tym roku Agata Duda przekazała jedną ze swoich olśniewających kreacji. 

- Pierwsza Dama RP Agata Duda zdecydowała się przekazać suknię projektu Doroty Goldpoint na licytację WOŚP w której reprezentowała Polskę w Tokio. Serdecznie zapraszamy do licytacji!  Dochód z licytacji zostanie przekazany na zapewnienie najwyższych standardów w dziecięcej medycynie zabiegowej - można przeczytać na Facebooku Doroty Goldpoint, która jest odpowiedzialna za stworzenie niepowtarzalnej sukni. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gdy wszyscy świętowali Nowy Rok, nikt nie miał pojęcia o tragedii. Nie żyje 21-letnia artystka
2. Smutne wiadomości. Dariusz Sawicki przegrał walkę z nowotworem

Suknia, którą można nabyć na licytacji WOŚP, jest wieczorowa i długa. Także w tym roku jest biała, ale tym razem pokryta złotymi motywami. Agata Duda miała ją na sobie w Tokio podczas wizyty u cesarza Japonii. Ciekawe, czy i w tym roku konto WOŚP zasili duża suma pieniędzy, dzięki podarunkowi od Agaty Dudy. 

fot. facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wtopa Natalii Oreiro na Sylwestrze Marzeń. Wszystko widać na nagraniu
  2. Ceny w 2020 r. zwalają z nóg. Najbardziej podrożeje kilka podstawowych rzeczy
  3. Ujawniono nowe fakty ws. 19-latka, który zabił małego braciszka. Chodzi o nieżyjącego ojca, włos się jeży na głowie
  4. Maryla Rodowicz wyznała najbardziej intymny szczegół z życia Violetty Villas. Porażające
  5. Haniebny atak na Zenka Martyniuka po noworocznej imprezie. Król disco polo nie wytrzymał

źródło: jastrząbpost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News