Nagła decyzja Agaty Dudy. Dłużej już nie mogła wytrzymać

Nagła decyzja Agaty Dudy. Dłużej już nie mogła wytrzymać Źródło: TRICOLORS East News

Agata Duda nagle zdecydowała się na podjęcie radykalnej decyzji, która zadziwiła wiele osób. Pierwsza dama od dawna musi mierzyć się z wieloma nieprzychylnymi komentarzami na temat swojej działalności lub raczej - jej braku. Najwidoczniej małżonka prezydenta miała ich dość i podjęła konkretne kroki w celu ich ograniczenia.

Agata Duda rolę pierwszej damy sprawuje już od pięciu lat. Dotychczas jej działalność była z reguły negatywnie oceniana, ponieważ nie pojawiała się zbyt często w mediach oraz rzadko udzielała jakichkolwiek wywiadów. Wiele osób zarzucało jej również milczenie w sprawach ważnych dla społeczeństwa. Jak wynika z ostatnich działań małżonki prezydenta, ma ona dość nieprzychylnych komentarzy. Zdecydowała się na podjęcie radykalnych kroków.

Agata Duda niespodziewanie podjęła ważną decyzję. Internauci w szoku

Agata Duda już drugą kadencję pełni obowiązki pierwszej damy. Dotychczas wielokrotnie miała okazję zaprezentować się podczas różnych uroczystości i spotkań. W ostatnim czasie jedna z najbardziej znanych polskich projektantek modowych oceniła styl Agaty Dudy i wypowiedziała się na temat jego poprawności.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Agata Duda bardzo długo nie zabierała głosu w sprawach ważnych dla społeczeństwa. Założenie konta na Instagramie dało wielu osobom jednak nadzieję na to, że ta sytuacja się zmieni. Przełomowym momentem była jej wypowiedź podczas wiecu wyborczego Andrzeja Dudy, kiedy wyjawiła, dlaczego nie wykazywała tak dużej aktywności, jak tego od niej oczekiwano.

- To był mój milczący sprzeciw wobec manipulacji, dezinformacji i kłamstwom, które występują w mediach - powiedziała wówczas pierwsza dama. Od jakiegoś czasu mamy okazję bliżej zaobserwować działalność Agaty Dudy poprzez jej konto na Instagramie, które jednak nie wykazuje się szczególnie dużą aktywnością. Ostatnio Agata Duda pojawiła się w Łaskarzewie na rozpoczęciu roku szkolnego. Zdjęcia z tego wydarzenia znalazły się w mediach społecznościowych, jednak uwagę internautów przykuło coś innego.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę. Nie żyje uwielbiany ksiądz, miał koronawirusa

2. Wideo - Co się dzieje z autem, które utknie między dwiema ciężarówkami?

3. Rząd wydłużył uciążliwy zakaz do 15 września. Później wcale nie będzie lepiej

Obserwatorzy Agaty Dudy zauważyli, że na jej profilu na Instagramie zniknęła możliwość publikowania komentarzy. Funkcja ta niedawno została zablokowana. Jak sugeruje serwis Pomponik, pierwsza dama mogła mieć dość ciągłej krytyki, dlatego wyłączono możliwość dodawania komentarzy pod jej postami. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka Woźniak-Starak dokonała kontrowersyjnej decyzji. Ma związek ze stacją TVN
  2. Wicemarszałek Sejmu zakażona koronawirusem. Wiemy, w jakim jest stanie
  3. Lech Wałęsa może być wściekły. Informacje o jego żonie zwalają z nóg
  4. Niebywałe doniesienia o Jarosławie Kaczyńskim. Wyjawiła powód dlaczego jest kawalerem
  5. Niezwykłe odkrycie naukowców. Na Księżycu jest tlen, a jego powierzchnia rdzewieje

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News