Życie nie oszczędzało Agaty Buzek. Myśli samobójcze, dwukrotna walka z rakiem

Życie nie oszczędzało Agaty Buzek. Myśli samobójcze, dwukrotna walka z rakiem Źródło: screen youtube.com/INTERIA.TV

Agata Buzek jest aktorką, która rozchwytywana jest zarówno w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju. Jednak nie oznacza to, że jej życie usłane było różami. Gwiazda przeszła przez momenty, które mogłyby pogrążyć niejedną osobę. Dwukrotna walka z rakiem to nie wszystko, czemu musiała stawić czoła.

Agata Buzek jest rozchwytywaną aktorką oraz modelką, która jak sama przyznaje, nie może narzekać na bezrobociebrak propozycji. Nie da się ukryć, że gwiazda odniosła niebywały sukces i o karierze takiej jak jej, marzy niejeden polski celebryta. Niestety życie Agaty Buzek to nie tylko ciągłe sukcesy i światła fleszy. Aktorka przeszła przez prawdziwe piekło, z którego wiele osób już nie wraca. Mimo wszystko potrafiła stanąć na nogi i iść dalej w wytyczonym przez siebie kierunku. Nie powstrzymała jej nawet choroba, która pierwszy raz zaatakowała, gdy była jeszcze małą dziewczynką.

Agata Buzek dwa razy pokonała raka

W przypadku Agaty Buzek choroba pierwszy raz dała o sobie znać, kiedy miała zaledwie 8 lat. Wtedy właśnie został u niej wykryty pewien rodzaj chłoniaka, a dokładniej ziarnica złośliwa. Nie da się ukryć, że taka diagnoza dla młodego człowieka może się okazać wręcz druzgocząca. 

Na szczęście przyszła aktorka miała gigantyczne wsparcie ze strony swoich najbliższych, przez co nawet przez chwilę nie straciła nadziei, że wyzdrowieje. Jednocześnie niezbędne okazało się leczenie poza granicami polski, gdzie Agacie Buzek została podana chemioterapia.

 - Młodzi ludzie czują się nieśmiertelni – czas się nie kończy, siły się nie kończą, noce się nie kończą, imprezy się nie kończą. Ja takiego momentu nie miałam nigdy. Zawsze wiedziałam, że jestem śmiertelna i że moje siły są policzone - mówiła w wywiadzie dla "Urody Życia".

Niestety, to nie był koniec jej problemów zdrowotnych. Rak ponownie zaatakował ponownie kilka lat temu, ale i tym razem aktorka nie zamierzała poddać się chorobie. Ponownie udało jej się zwyciężyć w nierównej walce. Jednak nie oznaczało to końca jej problemów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Buzek przez długi czas zmagała się z wręcz obezwładniającą samotnością, której bała się od dawna. Bardzo silnie wpłynęło to na jej psychikę i doprowadziło nawet do myśli samobójczych. Na szczęście teraz udało jej się odnaleźć wewnętrzną równowagę i harmonię, której tak bardzo potrzebowała.

 - Mam opór, żeby siebie publicznie analizować. Tym bardziej, że ostatnio sama staram się tego nie robić, tylko brać to, co przychodzi. Brać, a niekoniecznie rozumieć. […] Kiedyś najbardziej bałam się samotności, przebywania samej. Bezpieczeństwo dawało mi tylko poczucie, że mam wokół siebie mnóstwo ludzi. Zaczęło się to zmieniać kilka lat temu - wyznała w wywiadzie dla "Wysokich Obcasów".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Monika Olejnik mieszka w domu Władysława GOMUŁKI?! To prawdziwa rezydencja!
  2. Ile zarabia Sylwia Grzeszczak? Więcej pieniędzy ma tylko Beata Kozidrak!
  3. Adam Małysz boi się o Piotra Żyłę. Tak źle jeszcze nie było
  4. Burza w mediach wokół Kuby Wojewódzkiego. Król TVN jest jednak gejem?
  5. Małgorzata Rozenek pochwaliła się brzuchem. Fani gratulują celebrytce
  6. Zaczyna robić się już poważnie. Związek Igi Lis i Taco Hemingwaya kwitnie

 

źródło: Viva

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News