Agata Buzek się rozwodzi?! Mamy jej odpowiedź

Agata Buzek się rozwodzi?! Mamy jej odpowiedź Źródło: instagram/agatabuzek

Dzisiaj pojawiły się sensacyjne informacje dotyczące córki byłego premiera. Agata Buzek niechętnie udziela się w mediach. Te doniesienia pojawiły się nagle. Utalentowana aktorka zabrała głos w tej sprawie.

Małżeństwo Agaty Buzek trwa od 2006 roku. Para poznała się w 2005 roku. Córka premiera całe życie była interesowaniem dla mediów ze względu na znanego ojca. Niechętnie dzieliła się swoim życiem prywatnym.

Agata Buzek prawda o życiu prywatym

Aktorka jest osobą wierzącą. Dlatego doniesienia o jej rozwodzie mocno odbiły się na niej. Najwyraźniej treści, które pojawiały się w sieci nie były dla niej obojętne. W sieci zawrzało, kiedy tabloidy poinformowały, że Buzek rozwodzi się po 12 latach małżeństwa, i że to Agata postanowiła odejść od męża. Takie informacje potwierdził nawet tygodnik Dobry Tydzień  – Zdecydowali się pójść każde w swoją stronę już jakiś czas temu, ale zrobili to po cichu i kulturalnie. Oboje są bardzo religijni i ten ich ślub miał być jeden na całe życie. A nie był – czytamy w tygodniku.

Agata Buzek dementuje plotki o rozwodzie

Teraz Buzek przerywa milczenie. Jej słowa jednoznacznie wytłumaczyły prawdę o jej rozwodzie. Teraz już nie ma złudzeń. Aktorka wyznała co myśli na ten temat. Jej odpowiedź pojawiła się w Fakcie. - Nic takiego się nie dzieje. Między mną a mężem jest wszystko ok. Informacje te są wyssane z palca - wyznała aktorka. Jej wypowiedź pokazuje, że wszystko jest dobrze w małżeństwie Agaty i Adama, a miłość wciąż trwa. Przecież para złożyła śluby, których usilnie chce się trzymać. Aktorka już wcześniej podkreślała jak ważna jest dla niej religia, która odgrywa ważną rolę w jej życiu. Plotki musiały zdenerwować aktorkę, która nie pierwszy raz spotyka się z tego typu doniesieniami. Mogła nie komentować tych pogłosek, lecz wolała jasno pokazać, że w jej życiu nie dochodzi do żadnych zmian.   Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. Najlepsze newsy dnia:

  1. Zbigniew Boniek trafił do szpitala! Będzie operowany
  2. Wojna w PO! Trzaskowskiego atakuje sojusznik
  3. Dzisiaj Władimir Putin oficjalnie został prezydentem Rosji
Źródło: fakt.pl Następny artykuł