Ale romans! Córka b. premiera z aktorem Kleru przyłapani w intymnej sytuacji

Ale romans! Córka b. premiera z aktorem Kleru przyłapani w intymnej sytuacji

Córka jednego z byłych premierów przede wszystkim kojarzona jest dzięki swojemu ojcu. Teraz zrobiło się o niej głośno w mediach, gdyż przyłapana została na intymnych pocałunkach z aktorem Kleru. 

Jedna z najbardziej znanych córek byłych premierów jest aktorką i modelką, która wybiła się w mediach dzięki swojemu ojcu. Od tamtego czasu kobieta ciężko pracowała nad swoją karierą, grała w wielu filmach, rozwija się także w branży polskiego dubbingu, w którym głownie specjalizuje się w bajkach i filmach animowanych. Przez długie lata związana była z Adamem Mazanem, jednak właśnie przyłapana została w intymnej sytuacji z jednym z głównych bohaterów najbardziej kontrowersyjnego, polskiego filmu ostatnich miesięcy.

Agata Buzek jeszcze do niedawna związana była z teologiem i historykiem sztuki, Adamem Mazanem. Ich małżeństwo trwało 12 lat, jednak kilka miesięcy temu pojawiły się plotki o ich rozwodzie. Jak się okazuje, to dopiero początek miłosnych zawirowań kobiety.

Córka byłego premiera przyłapana

- Nic takiego się nie dzieje. Między mną a mężem jest wszystko OK. Te informacje są wyssane z palca - twierdziła wtedy kobieta. Mimo tych zapewnień, kobieta została złapana przez paparazzi na Saskiej Kępie podczas romantycznego spaceru z aktorem grającym jedną z głównych ról w najbardziej kontrowersyjnym polskim filmie ostatnich miesięcy - Kler. Jak podaje Super Express, kobieta miała zostać przyłapana na namiętnych pocałunkach z Jackiem Braciakiem. Do całej sytuacji dojść miało przed jedną z kawiarni.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Romans Agaty Buzek z Jackiem Braciakiem

Patrząc na opublikowane zdjęcia da się zauważyć, że para rzeczywiście darzyć się musi ogromną sympatią, media podkreślają jednak, że to dowód na romans pary. Ostatnio dużo mówiło się również o burzliwym życiu aktora, który już kilka lat temu miał być w separacji z Iloną Braciak z którą ma dwie córki: Zofię i Jadwigę. Oboje bardzo wystrzegają się komentowania swojego życia prywatnego w mediach, jak na razie nie odnieśli się również do sprawy zdjęć. Jeśli jednak romans okaże się prawdą, tak jak media określają, może to być największe zaskoczenie i skandal w polskim show biznesie.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Gwiazdor polskiej piłki chory na raka mózgu. „Nie poddam się”
  2. Młynarska o swojej ciężkiej chorobie. Jest bardzo rzadka, nieuleczalna
  3. Lidl jedną promocją ZMIAŻDŻYŁ konkurencję. Taniej nigdzie tego nie kupisz!
Następny artykuł