Afera w Sejmie! Czołowy poseł PO odwołany w trybie PILNYM

Afera w Sejmie! Czołowy poseł PO odwołany w trybie PILNYM

Takiej afery nie było w Sejmie od bardzo dawna! Niezwykle popularny poseł PO został odwołany ze swego stanowiska w burzliwych, prowokujących wątpliwości okolicznościach. Jak do tego doszło?

27 lutego odbyło się posiedzenie polsko-izraelskiej grupy parlamentarnej. Jej przewodniczącym do tej pory pozostawał Michał Szczerba reprezentujący Platformę Obywatelską. Wczoraj wszystko się jednak zmieniło.

Afera w Sejmie

Posłowie PiS, którzy mieli wziąć udział w spotkaniu, zostali o nim poinformowani dwie godziny przed rozpoczęciem. Członkowie grupy należący do partii opozycyjnych dowiedzieli się za to... w momencie jego rozpoczęcia. ZOBACZ TAKŻE: Kaczyński poniżył Komisję Etyki! Skandal ws. kary za „Zdradzieckie Mordy” Poza tym warto zaznaczyć, że chociaż organ składa się z 64 członków, w głosowaniu wzięło udział 96 osób. Nadwyżkę stanowili politycy ugrupowania rządzącego, którzy dopisali się do listy.

Poseł PO odwołany

Co szokujące, podczas głosowania został odwołany dotychczasowy przewodniczący grupy, Michał Szczerba. Jak twierdzą posłowie opozycji, było to zaplanowane działanie, które miało na celu przejęcie kolejnego organu. Nazwali je więc "kolejną odsłoną fatalnego poziomu relacji polsko-izraelskich, polsko-żydowskich, w które wprowadziła nas nieudolna polityka większości parlamentarnej". ZOBACZ TAKŻE: Całkowity zwrot akcji. Największy wróg PiS zmienia strony Afera w Sejmie! Poseł PO odwołany w trybie PILNYM Fot. Twitter Afera w Sejmie! Poseł PO odwołany w trybie PILNYM Fot. Twitter Afera w Sejmie! Poseł PO odwołany w trybie PILNYM Fot. Twitter ZOBACZ TAKŻE: Spiskowa teoria ma tysiące zwolenników. „Oto czemu PiS ma 45 proc.” Następny artykuł