Kuba Wojewódzki znany jest z zachowań, które wielu ludzi uznałoby za chamskie. Tym razem sposobu bycia prowadzącego dosyć miał nawet jego gość.

Do popularnego show zaproszeni zostali Tomasz Organek, Monika Brodka oraz Piotr Rogucki. To właśnie na tego ostatniego przypadł największy atak prowadzącego.

Wszystko zaczęło się od momentu, w którym Organek i Rogucki zaczęli rozmawiać między sobą. Takie zachowanie nie przypadło do gustu Kubie Wojewódzkiemu.

Wyobrażam sobie, jak byście pojechali na Zachód robić karierę. Wyszlibyście z autobusu, a ludzie powiedzieliby: tragarze już są, teraz czas na gwiazdy. Tak, Rogucki, zobacz, jak wygląda gwiazda – powiedział Wojewódzki wskazując na siebie.

Showman chwaląc się swoim wyglądem, stwierdził że lider zespołu Coma wygląda jak dozorca. Ewidentnie zszokowany muzyk nie wiedział co odpowiedzieć Wojewódzkiemu, jednak sytuację próbowała ratować Monika Brodka.

Przegina, nie? Przegina strasznie – skomentowała piosenkarka.

Dalej było już tylko gorzej. Kiedy Rogucki nie chciał odpowiedzieć na jedno z pytań prowadzącego, bojąc się, że zostanie wykorzystane to przeciwko niemu, Wojewódzki zaczął ponownie z niego drwić.

Kuba, odnoszę wrażenie, że próbujesz mnie w jakiś sposób upokorzyć – nie wytrzymał w końcu rozgoryczony sytuacją muzyk.

Kiedy Monika Brodka znowu próbowała ratować Roguckiego, wyglądało na to, że Wojewódzki pojął w końcu, że przesadza i na jakiś czas dał spokój liderowi Comy. Niestety jednak nie na długo. Wkrótce zaczął śmiać się z wąsów muzyka i temat ten nie schodził już z jego ust do końca programu.

Dzisiaj twoja żona nie poszła do pracy, bo te wąsy są u ciebie – śmiał się Wojewódzki.

Kiedy sytuacja robiła się coraz bardziej żenująca w obronę Roguckiego znowu wzięła Brodka. Przekonywała prowadzącego, że muzyk bardzo dobrze wygląda.

Monika, zrozum wreszcie, że on wygląda jak zawodowy… – nie dokończył Wojewódzki.

Prowadzącemu w pół zdania przerwał sam Rogucki, który w końcu nie wytrzymał całej sytuacji i najpierw krzyknął na Wojewódzkiego, a potem już spokojnie skwitował zachowanie Kuby.

Nie przeszedłeś testu tolerancji! – skwitował krótko zachowanie Wojewódzkiego oburzony Piotr Rogucki.

Według dużej części internautów, zachowanie Wojewódzkiego po raz kolejny przekroczyło granicę dobrego smaku.

...

Zobacz również

Zobacz również