Afera na prawicy! Lider przyłapany na seksie z facetem

Afera na prawicy! Lider przyłapany na seksie z facetem

Coraz częściej spotykamy się niestety w świecie polityki z zadziwiającą wręcz hipokryzją. Wykazał się nią właśnie także znany prawicowy działacz, który przez całe swoje życie walczył ze środowiskiem LGBT. Jego obłudę ostatecznie zdemaskowano, kiedy... został przyłapany na seksie z mężczyzną.

33-letni Wes Goodman znany był wyborcom ze stanu Ohio jako mocno prawicowy polityk. Sam często podkreślał, że uważa się za "chrześcijanina, Amerykanina, konserwatystę i republikana". Jak się jednak okazało, ostre opinie działacza były jedynie szokującą przykrywką.

Tego nie spodziewał się nikt

Obywatelami Stanów Zjednoczonych wstrząsnęła właśnie informacja, że Goodman został przyłapany na seksie z mężczyzną przez osobę spoza swojego biura. Poinformowała ona o tym natychmiast miejscowe władze, które na początku nie mogły uwierzyć w zadziwiające doniesienia. Jakiś czas później Goodman zmuszony był spotkać się z Cliffem Rosenbergerem, republikańskim przewodniczącym parlamentu w Ohio. Zrezygnował także z mandatu, co tłumaczył mediom oraz wyborcom braniem odpowiedzialności za swe "nieprzyzwoite zachowanie".

Kolejne kłamstwo czy prawdziwa skrucha?

- Szczerze żałuję moich czynów i decyzji, przez które nie mogłem służyć naszemu stanowi w najlepszy możliwy sposób. (...) Wszystkich, których zawiodłem, chciałbym przeprosić - zaznaczał oficjalnie skruszony Goodman. Warto zaznaczyć, że mężczyzna od dłuższego czasu pozostawał w związku małżeńskim. Jego partnerka była jedną z organizatorek miejscowego "Marszu dla Życia", w którym wzięli udział zwolennicy ruchu antyaborcyjnego. Sam Goodman wielokrotnie zaznaczał, że "naturalne małżeństwo" to jedynie związek między mężczyzną i kobietą.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News