Jest nowa afera wśród posłów Platformy Obywatelskiej. Wszyscy widzieli, jak syn Trzaskowskiego zabawia się pod kołdrą! Pojawiła się lawina komentarzy od rozbawionych internautów. „To paranoja”.

Od kiedy Rafał Trzaskowski walczy o fotel prezydenta Warszawy, wszystkie oczy są ku niemu zwrócone i na pewno żaden wpis w internecie nie umknie uwadze obywateli.

ZOBACZ TAKŻE: Rafał Trzaskowski: Dlatego kandyduję na Prezydenta Warszawy

Cała Polska miała okazję dowiedzieć się, jak jego syn zabawia się w piątek wieczorem.

Syn Trzaskowskiego zabawia się pod kołdrą

Otóż na Twitterze polityka znalazł się wpis o ustanowionym przez niego rekordzie w grze Repulze, wraz z ironicznym pytaniem „can you beat it?”.

Wpis szybko podchwycił Patryk Jaki oraz Sławomir Nitras, pytając czy poseł PO „zdurniał”. Zawstydzony Trzaskowski szybko wydał oświadczenie, w którym tłumaczy, że do jego iPada dorwał się syn.

Syn dorwał sie do zsynchronizowanego ipada i na tt wyskoczyło powiadomienie. Nakryłem go dzięki temu z ipadem pod kołdrą – o 23!! Dobrze, że nie jest starszy i na razie gra w gry. Nota bene automatyczne tweety z wynikiem gier to niezła paranoja – tłumaczył się poseł

Wpis chyba rozbawił, ponieważ pojawiło się wiele dowcipnych komentarzy.

Ależ po co te tłumaczenia, Panie Pośle? Przecież nikomu nie przyszłoby do głowy, że mógłby się Pan zabawiać gierkami na iPadzie w piątkową noc. Rzeczywiście niezła paranoja… – napisała pod postem jedna z internautek

ZOBACZ TAKŻE: Trzaskowski pogrążony! Złapali go pijanego i w towarzystwie

źródło: https://twitter.com/PatrykJaki

 

źródło: https://twitter.com/trzaskowski_

źródło: fakt.pl

Te memy DOSKONALE podsumowują rok 2017!


Miażdżąca odpowiedź internautów na rekonstrukcję rządu [MEMY]

...

Zobacz również