Klarenbach z TVP nie wiedział co powiedzieć. Dowiedział się, że pary jednopłciowe to nie tylko LGBT

Klarenbach z TVP nie wiedział co powiedzieć. Dowiedział się, że pary jednopłciowe to nie tylko LGBT Źródło: Facebook/Adrian Klarenbach - oficjalna strona

Adrian Klarenbach zaniemówił. Gość programu TVP "Minęła 8" wytłumaczył na wizji, że nie wszystkie pary jednopłciowe są ze środowisk LGBT. Prowadzący kompletnie zaniemówił.

Adrian Klarenbach w swoim własnym programie "Minęła 8" został zaskoczony przez jednego z gości. Tematem dyskusji były sprawy dotyczące mniejszości seksualnych. Dyskutowano zarówno na temat głośnego postu Filipa Misiło, który wpisał "kotwicę" Polski Walczącej we flagę LGBT, jak i na temat ostatnich wydarzeń w Białymstoku i postulatów mniejszości seksualnych. Jeden z gości programu wprawił prowadzącego w osłupienie.

Prowadzący program Adrian Klarenbach dowiedział się, że nie wszystkie pary jednopłciowe są LGBT

W pewnym momencie dyskusji Maciej Konieczny z partii Razem stwierdził, że w Polsce istnieją pary jednopłciowe, które wychowują dzieci. To wyraźnie oburzyło Adriana Klarenbacha, który zaczął dopytywać się działacza o szczegóły.

- Jak pary jednopłciowe wychowują dzieci? Skąd te dzieci biorą się w parach jednopłciowych? - pytał zaskoczony dziennikarz TVP.

Konieczny ze stoickim spokojem zaczął wyjaśniać oburzonemu prowadzącemu, skąd w Polsce wzięły się pary jednopłciowe, wychowujące dzieci. To wprawiło Klarenbacha w jeszcze większe osłupienie.

- Ale ja to bardzo chętnie wytłumaczę. Pomijając oczywisty fakt, że większość dzieci wychowanych jest przez mamę i babcię. Ale poza tym ludzie często są w związkach, mają dziecko, ten związek się rozpada, wchodzą w związek z osobą tej samej płci. To się zdarza - opowiedział Konieczny.

Adrian Klarenbach wciąż nie był przekonany. Gość programu wyjaśnił do końca zagadnienie

Mimo zapewnień polityka partii Razem, prowadzący "Minęła 8" wciąż nie był przekonany do tezy, że w Polsce są dzieci wychowane przez pary jednopłciowe. Zaczął więc podważać opinie Koniecznego, pytając, o jakie związki chodzi - czy jedynie seksualne, czy takie, w których rzeczywiście wspólnie prowadzi się gospodarstwo domowe.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Kochają się, żyją ze sobą, razem wychowują dzieci. Są rodziną, tylko, polskie państwo ich nie uznaje. I to dziecko jest zagrożone właśnie dlatego, że jeżeli któreś z opiekunów, który opiekuje się nim przez długie lata i daje mu miłość, umrze, to wówczas to dziecko może zostać sierotą. I to jest właśnie to, o co walczymy, o zwykłe, ludzkie sprawy. Tu nie chodzi o jakąś ideologię, tu chodzi o ludzi. Żeby mogli żyć ,kochać i być ze sobą i czuć się bezpiecznie - skwitował polityk partii Razem.

  1. Gwiazda ''Wojny domowej'' miała męża TYRANA. Córka zostawiła ją w ciężkiej chorobie, zmarła w samotności
  2. Uwielbiany piosenkarz pokazał PARTNERA!! Jego ujawnienie to szok dla wszystkich, kobiety traciły dla niego głowę. Są wściekłe
  3. Żona Zenka Martyniuka nie wytrzymała. Ujawnia prawdę o małżeństwie syna, to wszystko było kłamstwem
  4. Wezwał pogotowie do nieprzytomnej żony. Niestety, pogotowie zastało już zwłoki, prawda jest przerażająca
  5. Kobieta kupiła pierścionek na targu. Później odkryła jego sekret, który na zawsze zmienił jej życie
  6. Alarm w TVN dla połowy Polski. Zachowajcie ostrożność, niebezpieczne wyładowania uderzą w kraj
      

Źródło: natemat

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu