Tymczasowo zaadoptowała psa. Wtedy jeszcze nie wiedziała, że suczka skrywała poważną tajemnicę

Tymczasowo zaadoptowała psa. Wtedy jeszcze nie wiedziała, że suczka skrywała poważną tajemnicę Źródło: facebook/ Tails of The Misunderstood Canine Rescue Society

Adopcja psa może być wspaniałym momentem zarówno dla człowieka, jak i zwierzęcia. W życiu człowieka pojawia się stworzenie przepełnione miłością i wdzięcznością. Może ono jednak skrywać również wiele tajemnic.

Adopcja psa jest wydarzeniem, z którego korzyści czerpią obie strony. Pies w końcu trafia na wspaniałych opiekunów, którzy po podjęciu świadomej decyzji, zmieniają całe jego życie. Zyskują też nowi właściciele, bo w ich mieszkaniu pojawia się przepełnione miłością, maleńkie stworzenie. Może jednak się zdarzyć, że psiak nie jest takim, za jakiego uważaliśmy go przed adopcją. Czasami na jaw potrafią wyjść niesamowite fakty.

Świat jest przepełniony bezdomnymi zwierzakami, które żyją w oczekiwaniu na nowy, prawdziwy dom, gdzie zostaną obdarzone miłością, jakiej nigdy wcześniej nie zaznały. Podarowanie im takiego schronienia zmienia ich całe życie. Nawet domy tymczasowe dla czworonogów są lepszym rozwiązaniem niż długie przebywanie w schronisku. Czasem jednak zwierzęta skrywają też pewne tajemnice. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Adopcja psa i niespodzianki z nią związane

Sheba, suczka z postrzeloną łapką, trafiła na wspaniałą kobietę, która postanowiła dać jej trochę ciepła w swoim domu. Pod czujnym okiem nowej opiekunki i profesjonalnej opieki weterynaryjnej, suczka z dnia na dzień czuła się lepiej. Z jej łapką już nie działo się nic złego i mała zaczynała coraz bardziej dokazywać. Po pewnym czasie jej opiekunka zauważyła, że dzieje się z nią coś dziwnego.

Sheba rosła w oczach. Nie dostawała więcej jedzenia, ani sama go sobie nie brała, więc nie było powodu, żeby sądzić, że to wina nadwagi. Zaniepokojona opiekunka zabrała Shebę do weterynarza, żeby stwierdzić co dolega suczce. Lekarz stwierdził, że winowajcą jest urojona ciąża.

Kobieta nie była przekonana co do diagnozy i nadal obserwowała suczkę. Była przekonana, że nie jest to urojona, a prawdziwa ciąża. Przypuszczenia się potwierdziły po badaniu USG. Sheba skrywała sekret - była już w zaawansowanej ciąży i niebawem miała rodzić. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polska aktorka wzięła ślub w tajemnicy! Piękność wyszła za 19 lat starszego milionera [ZDJĘCIA]
2. Napalona fanka zaliczyła wpadkę z Michałem Szpakiem. Okropne i zboczone oszustwo

Sheba została matką 11 szczeniaczków, a jej opiekunka niespodziewanie została posiadaczką 12 piesków. Przez pierwsze miesiące życia maluszki musiały pozostać po opieką mamy. Teraz są zdrowe, silne i gotowe do adopcji. 

uploaded

fot. Facebook/Tails of The Misunderstood Canine Rescue Society

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Jest bardzo prosty sposób nawet na killka tysięcy złotych
  2. Przejście na emeryturę w tych miesiącach to zły pomysł. Dostaniesz dużo mniej pieniędzy
  3. Ojciec usłyszał dziwny dźwięk z pokoju dziecka. Gdy wszedł do środka, zamurowało go. Wszystko nagrał
  4. Spora podwyżka minimalnej emerytury! Świetne informacje dla emerytów
  5. TVN: Koszmarne skutki dzisiejszej ulewy. Dwie osoby ranne, setki powalonych drzew
  6. Nie żyje legendarna dziennikarka. Przegrała walkę z nowotworem
  7. Tylko teraz! Kapitalna oferta Peugeota. Bajeczny, rodzinny SUV już za 707 zł netto Advertisement

źródło: kochamy zwierzaki 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News