Adoptowali słodkiego, małego szczeniaka. Po dwóch latach straszna prawda wyszła na jaw, zmienił się nie do poznania

Adoptowali słodkiego, małego szczeniaka. Po dwóch latach straszna prawda wyszła na jaw, zmienił się nie do poznania Źródło: screen/boredpanda/

Adopcja psa była według nich najlepszą z możliwych decyzji. Od dawna marzyli o własnym pupilu, dlatego zdecydowali się na rzetelną hodowlę. Nic nie zwiastowało tego, co miało wydarzyć się z ich psiakiem.

Adopcja była dla nich najlepszym sposobem na przygarnięcie czworonożnego przyjaciela. Po dokładnym sprawdzeniu okolicznych hodowli postawili na tę, która w ich opinii była najlepsza. Po kilku formalnościach szczeniaczek w końcu znalazł się w ich domu i dzięki miłości, jaką go obdarzyli, był naprawdę szczęśliwym zwierzakiem. Życie z nim było dla nich wielką przyjemnością i nie spodziewali się, że po dwóch latach wszystko się tak zmieni.

Adopcja słodkiego małego szczeniaka zmieniła ich życie 

Tony Modica i jego żona Lindsey Modica z Północnej Karoliny pewnego dnia stali się szczęśliwymi właścicielami 12-tygodniowego psa, któremu nadali imię Jax. Byli przekonani, że człowiek, od którego postanowili zabrać swojego zwierzaka, jest renomowanym, godnym zaufania hodowcą, dlatego byli w ogromnym szoku, gdy prawda okazała się zupełnie inna. 

Dowiedzieli się, że mężczyzna działał nielegalnie i choć utrzymywał, że kocha zwierzęta, o wiele bardziej kochał pieniądze, jakie za nie zgarniał. Para nie zamierzała jednak zbyt długo się przejmować takimi informacjami tylko cieszyć się nowym członkiem rodziny. Jax był prawdziwym uosobieniem pozytywnego szaleństwa, mógł bawić się przez cały dzień. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po dwóch latach zdumiewająca prawda wyszła na jaw. Pies był nie do poznania 

Wszystko układało się w jak najlepszym porządku, gdy niespodziewanie po dwóch latach od adopcji Jax zaczął mieć poważne problemy z oczami, a jego sierść zmieniała kolor. Małżeństwo od razu udało się z nim do weterynarza, jednak lekarz początkowo wystawił błędną diagnozę.

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Samochody przejeżdżały, a on gwałcił ją bez opamiętania. Nikt nie reagował

Z czasem stan pieska pogarszał się, a jego pyszczek zupełnie zmienił kolor na biały, przez co wyglądał, jakby nałożył na nią maskę. Okazało się, że zwierzak cierpi na UVD, czyli rzadką chorobę, która dotyka układ odpornościowy, a tym samym zmienia pigment w jego sierści. Zaczerwienienie i ból oczu mogą prowadzić nawet do ślepoty. Właściciele wyznają, że choć ich pupil bardzo cierpiał, uśmiech nigdy nie schodził z jego pyszczka. Jax wymagał długotrwałego leczenia, które miało zapobiec nie tylko utracie wzroku, ale również przedwczesnej śmierci. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 5 tys. złotych za przespanie sześciu godzin. Możesz dostać taką pracę
  2. Zaadoptowała uroczą 6-letnią dziewczynkę. Okazało się, że dziewczynka w rzeczywistości ma 22 lata i próbuje ją zabić
  3. Chciała pofarbować siwe odrosty. Kiedy pokazała się mężowi, wybuchnął płaczem
  4. Woźny zainstalował kamerę w niebywałym miejscu. Gdy zostawał sam, oglądał ohydne nagrania
  5. Ksiądz molestował upośledzone dziewczynki. Drastyczne zeznania pokrzywdzonych, tylko dla osób o mocnych nerwach

Źródło: bored panda 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News