Małżeństwo pojechało zaadoptować dziecko. Zanim je zobaczyli, zostali bestialsko zamordowani

Małżeństwo pojechało zaadoptować dziecko. Zanim je zobaczyli, zostali bestialsko zamordowani Źródło: .

Adopcja miła być początkiem nowego życia tej rodziny. Małżeństwo po dziecko poleciało aż na Haiti. Niestety, po podróży nie zdążyli nawet dojechać do hotelu.

Adopcja miała być szansą na dziecko pary małżonków z Francji. Po swojego przyszłego potomka polecieli aż na Haiti. Chcieli stworzyć szczęśliwą rodzinę i dać dziecku bezpieczny dom. Jednak podróż zakończyła się katastrofą. Małżeństwo zostało zamordowane zaraz po przylocie. Nie zdążyli nawet dojechać do hotelu.

Adopcja miała być początkiem ich nowego życia

Od września w tym regionie doszło do śmierci aż 42 osób. Wszystko przez trwające na Haiti protesty antyrządowe. Wywołane zostały one wiadomością, że wybory parlamentarne nie zostaną przeprowadzone. Po tej informacji społeczeństwo rozpętało chaos. Niezadowolenie ludu rosło z dnia na dzień, a sytuacja na tych ziemiach stawała się coraz bardziej napięta. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Małżeństwo chciało tylko powiększyć rodzinę, przypłaciło życiem

Ta sytuacja odbiła się również na niewinnych turystach. Między innymi przemocy doświadczyło francuskie małżeństwo. Adopcja zakończyła się tragedią. Podczas drogi z lotniska do hotelu para została zamordowana. "Paris Match” podzielił się informacjami na temat śmierci Francuzów. Byli to mieszkańcy Saint-Martin-d'Ardeche. Adopcja na Haiti była szansą dla 44-letniego mężczyzny i 42-letniej kobiety na posiadanie potomka. Pojechali na Haiti, aby po raz pierwszy zobaczyć swoje dziecko. Już podczas drogi do hotelu zostali zastrzeleni.  Sprawcy zabójstwa nie zostali schwytani. Nie wiadomo także jaki był powód tej koszmarnej zbrodni.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż porzucił ją, gdy była w 36. tygodniu ciąży. Otworzyła piekarnik w ich wspólnym domu i zamarła
2. Zwłoki przed siedzibą Polsatu! Nie żyje młoda kobieta

Francuskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych Francji apeluje, aby obywatele nie wybierali się w podróże na Haiti. Władza przestrzega przed zagrożeniami czyhającymi na turystów ze strony lokalnej ludności, której niezadowolenie z sytuacji w kraju odbija się na wszystkich wokół.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dagmara z "Królowych Życia" zostanie gwiazdą "Rancza"? Jednym zdjęciem zelektryzowała fanów
  2. Edyta Górniak tuż przed finałem Eurowizji Junior wysłała do Viki Gabor jednoznaczną wiadomość. Gwiazda postawiła sprawę jasno
  3. Największy gwiazdor "Tańca z gwiazdami" zostanie tatą! Radosną nowinę przekazał wzruszającym zdjęciem
  4. Decyzja sądu ws. Jurka Owsiaka. Kwota i okoliczności powalają
  5. Jak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiła

źródło: wprost

Następny artykuł