Para zaadoptowała dziecko, którego nikt nie chciał. Po adopcji dziewczynka powiedziała zdanie, które doprowadziło ich do łez

Para zaadoptowała dziecko, którego nikt nie chciał. Po adopcji dziewczynka powiedziała zdanie, które doprowadziło ich do łez Źródło: YouTube USA TODAY

Adopcja tego dziecka była bardzo skomplikowana. Dziewczynka spędziła wiele lat w sierocińcu, aż wreszcie pojawiła się jej rodzina zastępcza. Na widok matki dziecko powiedziało słowo, które bardzo wzruszyło kobietę.

W przypadku, niektórych dzieci adopcja nie przychodzi zbyt łatwo ani szybko. Tak też było z bohaterką naszego artykułu. Dziecko przez wiele lat czekało na odpowiednią rodzinę, która zechciałaby ją przyjąć do swojego domu i otoczyć miłością. Gdy dziewczynka spotkała się z nimi po raz pierwszy, nikt nie mógł opanować silnych emocji i wzruszenia. Wszystko przez jej niezwykłe słowa.

Adopcja tej dziewczynki nie była rzeczą łatwą. Dziecko cierpi na zespół Downa, a to oznacza duże wyzwanie dla potencjalnych opiekunów. Wielu rodziców nie chce ryzykować i ponosić takiej odpowiedzialności. Dlatego dziewczynka czekała na adopcję przez sześć lat. Wtedy jednak jej zastępczy rodzice pokochali ją od pierwszego wejrzenia. Sierota powitała swoją nową mamę pięknym słowem.

Adopcja Lucy była pełna emocji

Gdy adopcja Lucy została potwierdzona, dziewczynka nie mogła powstrzymać radości. Mała Chinka czekała sześć lat, aż ktoś zdecyduje się ją zaadoptować i przyjąć do swojego domu. Jednak wreszcie stało się. Lucy poleciała na spotkanie swoich nowych opiekunów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ta adopcja wiele znaczyła dla przyszłych rodziców zastępczych Lucy. Zwłaszcza jej nowa matka denerwowała się przez cały czas. Wreszcie zobaczyła małą dziewczynkę, która przytuliła ją i powiedziała krótkie, ale bardzo mocne słowo - "mama". Wtedy Audrey, jej mama zastępcza, nie była w stanie powstrzymać łez. Wzięła córkę na ręce i mocno ją uściskała.

Dzisiaj grzeje: 1. Stało się, 13. emerytura jednak nie dla wszystkich. Wiadomo, kto nie dostanie pieniędzy

2. Ginekolog zdradza najczęstszy błąd swoich pacjentek. Rzadko która kobieta zwraca na niego uwagę

Adopcja Lucy to dowód na to, że nigdy nie można porzucać marzeń ani nadziei. Audrey i jej partner Brent zapewnili Lucy wspaniały dom i otoczyli ją miłością. Choroba dziewczynki nie okazała się dla nich najmniejszą przeszkodą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy stanu przedzawałowego. Każdy powinien je znać
  2. Znany polski sportowiec aresztowany. Jeszcze niedawno był ulubieńcem kibiców
  3. Uczestniczka "Kuchennych rewolucji" wyznała całą prawdę, nie tak miało być. Magda Gessler nie będzie zadowolona
  4. Burza w sieci i lincz po wpisie gwiazdora disco polo. Jego odpowiedź zwala z nóg
  5. Kupujesz chleb w markecie? GIS nakazuje zrobić z nim jedną rzecz przed jedzeniem, może uratować życie
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

źródło: Newsner

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News