Adoptowali dobermana. Po 4 dniach zaczął warczeć na ich 1,5 roczne dziecko, ale nie przewidzieli, co zrobi

Adoptowali dobermana. Po 4 dniach zaczął warczeć na ich 1,5 roczne dziecko, ale nie przewidzieli, co zrobi Źródło: YouTube / celeb902

Adopcja dobermana ze schroniska była dla rodziny bardzo ważną decyzją. Pies był maltretowany przez poprzedniego właściciela. Pewnego dnia zaczął agresywnie zachowywać się wobec 1,5 rocznej córki małżeństwa.

Adopcja dużego dobermana okazała się najważniejszą decyzją w życiu tej rodziny. Kiedy wzięli psa ze schroniska do domu, wciąż był w kiepskiej kondycji. Poprzedni właściciel okrutnie znęcał się nad zwierzakiem. Po kilku dniach czworonóg zaczął warczeć i szczekać na ich małą córkę.

Adopcja psa okazała się dla nich wyjątkowo poważną decyzją

Khan spędził kilka tygodni w jednym z australijskich schronisk, a do placówki został przywieziony w bardzo złym stanie. Pies był maltretowany przez właściciela, miał połamane żebra i był skrajnie wygłodzony. Był w tak wykończony, że rozważano nawet uśpienie zwierzaka. Los jednak w końcu się do niego uśmiechnął i został zaadoptowany przez rodzinę Svillcic, która obdarzyła go czułością i miłością od samego początku.

Pewnego dnia pies spędzał czas w ogrodzie z córką swoich właścicieli, 1,5-roczną Charlotte. Nagle doberman zrobił się w stosunku do dziecka bardzo agresywny. Warczał i szczekał na dziewczynkę oraz próbował za wszelką cenę przegonić ją z podwórka. Wydawało się, że chce skrzywdzić dziecko.

Adopcja dobermana pociągnęła za sobą nieoczekiwane skutki

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Doberman wcale nie chciał zrobić dziewczynce krzywdy. Czujny pies zauważył, że w ogrodzie pojawił się groźny intruz. Wąż Mulga to jeden z najbardziej jadowitych węży na świecie. Kiedy gad zbliżył się niebezpiecznie blisko do Charlotty, czworonóg natychmiast zareagował. Khan chwycił dziewczynkę zębami za pieluchę i odrzucił kawałek dalej, a atak węża przyjął na siebie. Zęby bestii zatopiły się w jego łapie. Czworonóg pobiegł ile sił w nogach do domu i zaczął wyć, a chwilę później zemdlał. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zmarła samotna i zapomniana. Była uwielbianą pogodynką TVP

2. Widzowie TVP czekali na jej występ cały dzień. Reprezentantka Polski rozsadziła Eurowizję, nagranie w sieci

Rodzina od razu zawiozła bohaterskiego zwierzaka do weterynarza, a ten podał mu surowice. Khan walczył z trucizną całą noc, przeraźliwie wyjąc z bólu. Zwierzak cudem przeżył. Specjaliści są przekonani, że gdyby taka ilość wyjątkowo silnego jadu znalazła się w organizmie Charlotty, dziecko nie miałoby praktycznie żadnych szans. Doberman ocalił dziewczynce życie, teraz rodzina kocha zwierzaka jeszcze mocniej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Po śmierci pana pies zniknął. Po kilku dniach rodzina odwiedziła grób i odkryła druzgocącą prawdę
  2. ZUS odesłał Ci pieniądze na konto? Masz bardzo poważny problem
  3. Otworzyła paczkę z bielizną małej córki. Znalazła tam wiadomość, przez którą z miejsca odpłynęła jej krew
  4. Jarosław Kaczyński nie wiedział, że jest filmowany. Kontrowersyjne nagranie z Sejmu
  5. Biedronka z MIAŻDZĄCYMI promocjami na Black Friday. Sieć przebiła konkurencję

źródło: Jest pozytywnie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News