Bity i poniewierany od szczeniaka pies zostaje pogłaskany pierwszy raz w życiu. Reakcja zwierzaka rozrywa serce na miliard cząsteczek

Bity i poniewierany od szczeniaka pies zostaje pogłaskany pierwszy raz w życiu. Reakcja zwierzaka rozrywa serce na miliard cząsteczek Źródło: youtube.com/maxkrason

Adopcja pieska była bardzo ciężka ze względu na straszne doświadczenia, których doświadczył. Kobieta uwieczniła na kamerze, jak reaguje piesek, który zostaje pogłaskany po raz pierwszy w życiu. Zachowanie zwierzaka może spowodować pojawienie się łez.

Adopcja maltretowanego zwierzęcia zawsze jest ciężka. Pieski, które mają za sobą lata złych doświadczeń, są często nieufne, boją się i nie są w stanie przyzwyczaić się do normalnego życia. Monica Mitreanu z Rumunii, która zajmuje się opieką pokrzywdzonych psów, uwieczniła na kamerze, jak zachowywał się jej nowy podopieczny, kiedy został pogłaskany po raz pierwszy w życiu. To nagranie może złamać serce.

Adopcja mimo złych doświadczeń

Mitreanu w trakcie swoich doświadczeń widziała dużo. Kobieta, która poświęciła swoje życie dla krzywdzonych zwierząt, nie mogła uwierzyć, z jak przykrym przypadkiem przyjdzie jej się zmierzyć. Pies, który został wręczony jej fundacji, nosił na swoim ciele ślady pobicia i maltretowania. Według dokumentacji bito oraz znęcano się nad nim od momentu narodzin. Na szczęście rumuńska policja oswobodziła go z niewoli, a pies mógł zacząć nowe życie.

Kobieta zdecydowała się nagrać, jak zwierzak reaguje na swoje pierwsze w życiu głaskanie. Na nagraniu widzimy, jak bardzo piesek jest zastraszony i jak bardzo się boi o to, że zostanie uderzony. Jego reakcja jest potwierdzeniem koszmaru, z jakim się zmagał.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Monica pomogła odzyskać mu wiarę

Przez wiele miesięcy Rumunka dokładała wszelkich starań, aby zwierzak, którym się opiekuje, nauczył się kochać i czuć się kochanym. Kobieta codziennie się z nim bawiła, głaskała i sprawiła, że przestał się bać człowieka.

Dzisiaj grzeje: 1. Czy kot potrafi wyczuć RAKA? Oto jak się wtedy zachowuje, to szokujące
2. Pilny apel polskiej policji. Wyszedł na grzyby, jego koszmar trwa już trzeci dzień

Dzięki swoim kontaktom kobieta znalazła mu nowy i kochający dom w Wielkiej Brytanii. Gdyby nie jej interwencja, zwierze najprawdopodobniej do końca życia nosiłoby duży bagaż doświadczeń z przeszłości, a teraz może cieszyć się wolnością i dużą miłością ze strony rodziny.

 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus będzie WYGASZANE. Wiele osób pożegna się ze świadczeniem
  2. Uwielbiany piosenkarz stracił żonę. Sekta odebrała mu wszystko
  3. Rewolucyjny przepis na kotlety mielone. Podniebienie eksploduje z rozkoszy
  4. Od teraz każdy dostanie wyższą pensję. Wiadomo już, kto ile zyska dodatkowych pieniędzy
  5. U ciężarnej kobiety zdiagnozowano paskudny nowotwór. Finał tej historii wyciska łzy z oczu

źródło: Webniusy

Następny artykuł