Adoptowali dziwnie wyglądającego psa. Natychmiast odczuli skutki tej decyzji

Adoptowali dziwnie wyglądającego psa. Natychmiast odczuli skutki tej decyzji Źródło: Screen/ Instagram/ @mermaidpup

Adopcja bezdomnego zwierzęcia to decyzja wymagająca gruntownego przemyślenia oraz odpowiedzialności. W tym przypadku właściciele byli mocno zaskoczeni zachowaniem swojego nowego psa. Zwierzę miało nietypową zdolność.

Adopcja psa od dawna była marzeniem pewnej pary. Przymierzali się do odwiedzin w schronisku, ale okazało się, że los sam dał im szansę na spełnienie marzeń. Spacerując po plaży, spotkali włóczącego się pieska, suczkę o specyficznym wyglądzie, która od razu ich zauroczyła. Bezdomny pies znalazł tym samym nowy dom.

Adopcja była dobrą decyzją. Zachwyt właścicieli

Szczęśliwa para nowych właścicieli, Carissa Wong i jej chłopak, szybko uświadomili sobie, jak dobrą decyzją było przygarnięcie suczki. Lulu, bo tak nazwali pieska, okazała się wesołym, słodkim zwierzakiem. Rozczulała samym swoim wyglądem - ma nietypowe umaszczenie, jest biała z ciemnymi kropeczkami na pyszczku i łapach.

- Mój chłopak i ja chcieliśmy zaadoptować psa. Po spędzeniu kilku minut z Lulu wiedzieliśmy, że to pies dla nas. Jest bardzo kochana - powiedziała Carissa w rozmowie z The Dodo.

Jednak najbardziej zaskoczyło nowych właścicieli zachowanie Lulu wobec kociaków, które para zdecydowała się przygarnąć jakiś czas potem. To, co zrobił pies, przeszło ich najśmielsze oczekiwania.

Lulu i koty. Tego właściciele się nie spodziewali

Carissa i jej chłopak znaleźli porzucone małe kocięta. Nie mogli zareagować inaczej, niż im pomóc. Bez dłuższego zastanawiania zabrali je do domu. Uświadomili sobie nagle, że nie wiedzą, jak na nowych lokatorów zareaguje Lulu. Jej postawa mogła mocno skomplikować sytuację.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na szczęście okazało się, że pies jest niezwykle entuzjastycznie nastawiony do kotków. Momentalnie otoczył je swoją opieką. Tego Wongowie się nie spodziewali - liczyli, że pies nie zareaguje agresją, lecz taka troska ich zaskoczyła.

- Lulu bardzo się o nie troszczyła. Cały czas była przy nich - relacjonowała szczęśliwa właścicielka.

Reakcja suczki tak ośmieliła Carissę, że od tego momentu para zaczęła przygarniać coraz więcej kotów. W ciągu kilku miesięcy w ich domu pojawiło się 10 nowych zwierząt, a Lulu każde wita z niesłabnącym entuzjazmem.

Dzisiaj grzeje: 1. Jurek Owsiak w żałobie. Nie żyje bardzo bliska mu osoba. Opublikował rozdzierający serce wpis
2. Ksiądz nie wiedział, co ma zrobić. Panna młoda przez niego odwołała ślub w ostatnim momencie


- Lulu pomaga w uspołecznieniu kociąt i buduje ich pewność siebie. Kiedy będą gotowe na przyjęcie do adopcji, nie będą się denerwować ani bać. Wszystkie koty uwielbiają Lulu -  opowiadała Carissa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  2. Gwiazdor Polsatu chorował na nowotwór. NIKOMU nie powiedział o śmiertelnej chorobie, walczył w samotności
  3. Odrzucił zaloty Margaret, a teraz zaśpiewał przed nią w "The Voice of Poland". Reakcja trenerki? "On mnie nie chciał!"
  4. 10-latka upuściła niemowlaka, później go nadepnęła. Za jego zabicie odpowie jak dorosła
  5. Mąż przez 21 lat ukrywał przed nią tajemnicę. Gdy poznała okrutną prawdę, chciała spalić wszystkie jego rzeczy

Źródło: Funzoo

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News