Uratowała kota przed śmiercią. Podziękował jej w niesamowity sposób, wszystko się nagrało

Uratowała kota przed śmiercią. Podziękował jej w niesamowity sposób, wszystko się nagrało Źródło: YouTube / Cat Rescue Newcastle

Adopcja okazała się ratunkiem dla małego uroczego kota imieniem Henry. Zwierzak miał zostać uśpiony, jednak w ostatniej chwili pod swój dach przygarnęła go jedna z wolontariuszek. Sposób, w jaki Henry odwdzięczył się kobiecie, był naprawdę niesamowity.

Adopcja kota o imieniu Henry, który trafił do schroniska w australijskim Newcastle, była dla niego ostatnim ratunkiem. Zwierzak miał zostać uśpiony z powodu braku miejsc w lokalnych przytułkach. Wówczas w jego historii pojawiła się Adelle, działająca jako wolontariuszka w miejscowej organizacji zajmującej się opieką nad bezdomnymi kotami.

Adopcja uratowała kotu życie

Kobieta szybko zaangażowała się w sprawę Henry'ego, dzięki czemu udało jej się odnaleźć dla niego nową rodzinę. Najpierw planowała zabrać go na kilka dni do swojego domu, aby później przekazać go ostatecznej właścicielce, Michelle. Adelle w ostatniej chwili przyjechała po kota, którego przeniosła w transporterze do samochodu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W aucie wolontariuszka chciała dać zwierzakowi nieco przestrzeni, dlatego wypuściła go na fotel pasażera. Niespodziewanie Henry odwdzięczył się jej za zaangażowanie i ratunek w poruszający sposób. Scenka okazała się tak niesamowita, że Adelle zdecydowała się pokazać ją w sieci. Internauci nie ukrywali wzruszenia, jakie wywołuje ten krótki, ale wymowny filmik.

Poruszające nagranie podbiło serca internautów

Dzisiaj grzeje: 1. Tragedia na lotnisku, samolot staranował człowieka, drugi jest w szpitalu. Film trafił do sieci
2. Polacy otrzymują masowo SMS-y z pilnym ostrzeżeniem RCB. Będzie bardzo niebezpiecznie, "zostańcie w domach"

- Otworzyłam klatkę Henry'ego. On już po chwili podszedł do mojego ramienia, wspiął się delikatnie, by dosięgnąć do mojej twarzy i skradł mi uroczy pocałunek. Nigdy wcześniej nie zdarzyło się mi coś podobnego. (...) Miłość i przywiązanie, jakie okazał, zaparły mi dech w piersi, a ja czułam w sercu, że wydarzyło się właśnie coś niesamowitego. Kot został uratowany i to był jego sposób na podziękowanie - przyznała poruszona kobieta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdjęcie trafiło do sieci, widać wszystko. Nagle z wody cała mokra wyszła Magda Gessler
  2. Zamiast 500 plus będzie 200 plus. Rząd podjął decyzję, rodziny muszą sobie radzić same
  3. obert Lewandowski pokazał starszą siostrę, fani oniemieli z zachwytu. Widać podobieństwo?
  4. Polacy w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Nic nie można zrobić, władze rozkładają ręce
  5. Córka codziennie wracała ze szkoły z coraz krótszymi włosami. Gdy mama poznała powód, zamarła

Źródło: Kochamy zwierzaki

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News