Wygląda jak skrzyżowanie psa i prosiaka. Ślepy i głuchy szukał domu, ale wszyscy omijali go szerokim łukiem

Wygląda jak skrzyżowanie psa i prosiaka. Ślepy i głuchy szukał domu, ale wszyscy omijali go szerokim łukiem Źródło: Boredpanda

Adopcja tego pieska nie była natychmiastowa. Czworonóg wygląda jak skrzyżowanie psa ze świnią, dlatego wiele ludzi omijało go szerokim łukiem, wybierając inne zwierzaki. Dodatkowo okazał się być ślepy i głuchy.

Adopcja tego pieska nie należała do najprostszych. Mały zwierzak miał za sobą trudną drogę. Pastelowy szczeniak o imieniu Piglet (czyli po polsku Prosiaczek) urodził się głuchy i niewidomy w domu, gdzie nie miał zapewnionej odpowiedniej opieki. Żył razem z 37 innymi psami. Na szczęście w końcu znalazła się osoba, która otoczyła go miłością i opieką.

Adopcja Pigleta była strzałem w dziesiątkę

Kobieta o imieniu Melissa Shapiro zdecydowała się dać życiową szansę Pigletowi. Po ciężkich początkach mały zwierzak mógł w końcu poczuć, co to znaczy mieć dobrą właścicielkę. Opieka nad niepełnosprawnym i do tego tak wyjątkowym zwierzakiem nie należy do najłatwiejszych, ale Melissa postanowiła się z tym zmierzyć. Teraz już wie, że był to strzał w dziesiątkę. 

Odkąd tylko kobieta poznała Pigleta, jest z nim nierozłączna. Melissa wie, że zwierzak może liczyć tylko na nią, a wcześniej przeszedł bardzo trudną drogę. Pierwsi właściciele nie potrafili się zająć wyjątkowym czworonogiem, dlatego został im odebrany przed odpowiednie służby. Mimo iż początkowo Melissa miała opiekować się pieskiem tylko przez pewien czas, to szybko zrozumiała, że nie może już bez niego żyć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pies jest bardzo wymagający

Opieka nad Pigletem wymaga praktycznie całodobowego zaangażowania. Melissa przyznaje, że jest to praca na pełen etat, porównywalna do opieki nad małym dzieckiem. Jednak urok, wdzięk i szczęście małego zwierzaka przypominającego trochę świnkę wynagradza kobiecie wszystkie trudy. Piglet jest mieszanką Jamnika i Chihuahuay, a jego rodzice mieli jasny odcień sierści. Dodatkowo piesek ma wrodzoną wadę uszu oraz oczu, dlatego nie widzi ani nie słyszy.

Dzisiaj grzeje: 1.Polski aktor miał aż 6 żon. Na starość poślubił kobietę prawie 50 lat młodszą

2. Znalazła przy rzecze roztrzęsionego psa. Spojrzała na szyję zwierzaka i wytrzeszczyła oczy

Teraz Piglet cieszy się życiem i rozpoczyna swoje życie na nowo. Mimo iż na początku był bardzo niespokojny i nerwowy, miłość Melissy sprawiła, że teraz piesek nie rozstaje się ze swoją panią nawet na krok. Jest również ulubieńcem internautów, którzy są zachwyceni nietypowym wyglądem psa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. To już PLAGA wśród grzybiarzy. Policja interweniuje już codziennie!
  2. Trzy ogromne psy otoczyły nowo narodzonego kotka. Był bezbronny, to musiało się tak skończyć
  3. Masz stary dowód osobisty? Świetne wieści, pod żadnym pozorem go nie wyrzucaj
  4. Jan Paweł II ukrył twarz w dłoniach i zaczął płakać. Kiedy ksiądz poznał powód, sam pogrążył się w rozpaczy
  5. Rzeczy, które zrobili z ciałem Szarika z "Czterech pancernych i psa" po jego śmierci doprowadzają do bezsilnej wściekłości

źródło: Boredpanda

Następny artykuł