Strażak w dramatycznych okoliczność odebrał poród kobiety. Młoda mama zachowała się niewybaczalnie

Strażak w dramatycznych okoliczność odebrał poród kobiety. Młoda mama zachowała się niewybaczalnie Źródło: screen shot z programu WMBF News

Adopcja od dawna była marzeniem tego strażaka. Razem z żoną marzył o kolejnym dziecku, lecz kobieta nie mogła jednak zajść już w ciąże. Pewnego dnia znalazł się w niezwykle trudnej sytuacji - został zmuszony odebrać poród, lecz to, co matka zrobiła później, jest straszne.

Adopcja dziecka to naprawdę trudna decyzja, a często trzeba także spełnić specjalne warunki, aby można było zaopiekować się maleństwem. Ten strażak marzył od dłuższego czasu o adopcji, bowiem chciał razem z żoną mieć trzecie dziecko. Żona mężczyzny nie mogła mieć jednak kolejnego dziecka, co było ich dramatem. Pewnego dnia przydarzyła się jednak sytuacja, na którą strażak nie był zupełnie przygotowany. Podczas akcji ratunkowej odebrał poród, który na szczęście zakończył się szczęśliwie. To, co matka zrobiła jednak później z dzieckiem, jest niewybaczalne i potworne.

Niespodziewany poród

Strażak o imieniu Marc pewnego, dość spokojnego dnia pracy, nagle otrzymał powiadomienie. Pojechał jak najszybciej na akcję, w trakcie której został postawiony w sytuacji, do której zdecydowanie nie był przygotowany. Choć na szkoleniach strażacy ćwiczą odbieranie porodu, to jednak nawet praktyczne zajęcia nie są w stanie choćby w minimalnym stopniu przywołać emocji, które towarzyszą w trakcie prawdziwego porodu.

Kobieta, którą Marc miał uratować z płonącego budynku, w pewnym momencie oznajmiła mu, że odeszły jej wody, wkrótce więc miała urodzić. Nie było czasu, aby zawieźć kobietę do szpitala, Marc postanowił więc odebrać poród na miejscu. Okoliczności były naprawdę dramatyczne, jednak po kilkunastu minutach zestresowana kobieta urodziła piękną dziewczynkę. Była zdrowa i chwilę później została przetransportowana do szpitala.

Kilka tygodni po tej sytuacji Marc postanowił zadzwonić do kobiety, aby zapytać ją, jak czuje się w roli matki. Kobieta odparła, że ma dość swojego dziecka i planuje oddać je do adopcji. Ta niewybaczalna decyzja wstrząsnęła ratownikiem. 

 - To straszne, pomyślałem - wyznał w programie WMBF News.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Adopcja była jego marzeniem. Niezwłocznie się na nią zdecydował

Razem ze swoją żoną Beth, strażak postanowił zawalczyć o córeczkę kobiety, którą uratował. Myślał od dawna o adopcji i chciał mieć trzecie dziecko - marzyła o tym także jego ukochana. Proces adopcyjny przeszedł dość szybko i sprawnie. Sąd zapoznając się z warunkami materialnymi Beth i Marca, a także z innymi wytycznymi, które muszą zostać spełnione, aby doszło do adopcji, stwierdził, że nie ma przeszkód, aby zaopiekowali się dzieckiem.

Dziewczynka ma na imię Grace i jest dzisiaj szczęśliwą córeczką i oczkiem w głowie taty. Bawi się razem ze swoimi dwoma braćmi, którzy po prostu ją uwielbiają. Po dziś dzień Marc nie może zrozumieć, jak kobieta, która urodziła dziecko w tak trudnych okolicznościach, może nie być przywiązana do maleństwa. Nie może pojąć, jak mogła chcieć oddać to cudo do adopcji. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat aktora ''M jak miłość''. Na własnej skórze przekonał się, czym jest skrajna BIEDA
  2. Piękna gwiazda ''Na Wspólnej'' zmagała się ze STRASZLIWĄ chorobą. Ukrywała to przed całym światem
  3. 36 lat temu wszyscy myśleli, że 19-latka zamarzła. Do dziś ciężko pojąć to, co stało się później
  4. Dziewczyna z nowym chłopakiem ośmieszała swojego byłego. Jego riposta była tak miażdżąca, że zamilkli momentalnie
  5. Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? Oczy wychodzą z orbit, tak tajemniczym jest mężczyzną
  6. Doda zobaczyła rażąco wyzywające kreacje 14-letniej Roksany Węgiel. Opadła jej szczęka

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News