Chcieli uśpić psa przez jego dziwny wygląd. W ostatniej chwili los czworonoga obrócił się o 180 stopni

Chcieli uśpić psa przez jego dziwny wygląd. W ostatniej chwili los czworonoga obrócił się o 180 stopni Źródło: Instagram.com/murraythedisableddog

Adopcja zwierzaka jest najpiękniejszym gestem, jaki możemy wykonać. Ten pies przez swój wygląd mógł zostać uśpiony, ale jego los niespodziewanie się odmienił.

Adopcja zwierzaków ze schronisk to chwila szczególnej radości zarówno dla wolontariuszy, jak i samych czworonogów. Pies wie, że właśnie przyszedł jego dzień. Cieszy się całym sobą, bo jego los w końcu się odmieni. Zyska nowe życie, jeszcze więcej miłości i w końcu ma pewność, że będzie bezpieczny i nic mu nie zagrozi.

Adopcja odmieniła los psa

W Portoryko jest plaża, która nazywa się Dead Dog Beach. Jej nazwa pochodzi od tego, że każdego roku umiera tam przerażająca liczba bezdomnych zwierząt. Głównie niekochane przez nikogo psy. Pewnego dnia w tym miejscu jedna z organizacji zajmująca się pomaganiem bezdomnym zwierzętom, znalazła tam niezwykłego pupila. Murray bo tak nazywa się główny bohater naszej historii, jest psem nietypowym.

To rasowy wyżeł, ale nie wygląda jak każdy inny przedstawiciel tej rasy. W swoich szczenięcych latach przeszedł bardzo groźną dla psów chorobę - nosówkę. Miał niebywałe szczęście, że przeżył. Wiele psów odchodzi "za tęczowy most" pod wpływem tej choroby. Jednak pomimo tego, że przezwyciężył chorobę, jej następstwa widać do dzisiaj i pewnie dlatego został porzucony. Przez chorobę Murray stracił zęby i teraz jest niezdolny do tego, aby utrzymać język w pyszczku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Do Murraya w ostatniej chwili uśmiechnęło się szczęście. Znaleziony psiak znajdujący się już pod opieką weterynarza miał zostać uśpiony, jednak specjalista, wykonując zabieg, w ostatniej chwili zauważył, że Murray merda ogonem. Weterynarz rozmyślił się i psiak został pośród nas. 

Nie kupuj - adoptuj! 

Murraya adoptowała Mackenzie Gallant i jej rodzina. Nie obchodziło ich to, że pies był chory i wygląda inaczej niż inne. Pokochali go całym sercem.

Dzisiaj grzeje: 1. 15-latek wymyślił test na wykrycie nowotworu trzustki. Jego skuteczność to 100%, przełomowe odkrycie

2. Gwiazdor TVP przeżył śmierć kliniczną. Przerażające, zdradził, co zobaczył po tamtej stronie

Ta historia daje nadzieję na uratowanie dziesiątek psów, które pozornie nie mają już szans na szczęśliwe życie. Czasem wystarczy tylko jedno spojrzenie, jedne odwiedziny w schronisku, dzięki którym zmienimy wszystko w życiu bezbronnego i porzuconego zwierzęcia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Mama pana młodego na weselu była głodna, więc skosztowała pachnącego dania. Chwilę później już nie żyła
  3. Mama zostawiła córkę pod opieką ojca. Zamontowała ukrytą kamerę, po obejrzeniu nagrania łzy popłynęły jej po policzkach
  4. Przypadkiem nagrała psa, który zobaczył, że niemowlę ma rozkopany kocyk. Zwierzak zareagował mistrzowsko
  5. Kobieta przez 27 minut była w stanie śmierci klinicznej. Odzyskała przytomność i natychmiast poprosiła o kartkę papieru

źródło: funzoo.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News