Właściciel porzucił psa, powód nie mieści się w głowie. Później pożałował swojej decyzji

Właściciel porzucił psa, powód nie mieści się w głowie. Później pożałował swojej decyzji Źródło: Unsplash / Hybrid

Adopcja jako ostatnia deska ratunku. Takie sytuacje zdarzają się stanowczo zbyt często. Pies, który bez wątpienia jest najlepszym przyjacielem człowieka, idzie w odstawkę i z utęsknieniem czeka na nową rodzinę. Powody bywają najróżniejsze. Jednak niestety bardzo często są błahe. Ten pies został jednak porzucony ze względu na swoją nietypową cechę.

Adopcja to rzecz, na którą z utęsknieniem czeka cała masa niechcianych zwierząt. Jubilee to czteroletnia suczka rasy husky, która połowę swojego życia spędziła w schronisku dla porzuconych przedstawicieli swojej rasy czekając, aż adopcja zapewni jej nową rodzinę. Powód był prozaiczny, właścicielowi nie podobał się jej wygląd. Jednak smutny los czworonoga miał się wkrótce odmienić.

Adopcja - jedyna szansa Jubilee

Suczka Jubilee swój nietypowy wygląd zawdzięczała deformacji powiek, z powodu której jej oczy były zdecydowanie szerzej otwarte niż u innych psów swojej rasy. Dla właściciela było to najwidoczniej nie do przyjęcia i postanowił pozbyć się swojego psa. Dał tym samym dowód swojej bezduszności, zwracając  wyłącznie na wygląd. Adopcja stała się dla niej jedyną szansą na normalne życie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jubilee z pewnością jest psem niezwykłym. Przez swoją niecodzienną urodę wygląda jakby była wiecznie zdziwiona. Nie da się ukryć, że dodaje jej to uroku. Tak samo pomyślał internauta, który postanowił umieścić jej zdjęcia na portalu społecznościowym. Zdziwiona husky zrobiła furorę, a jej zdjęcia zostały udostępnione 50 000 razy. Zainteresowanie czworonogiem przybliżało upragniony cel jakim jest adopcja przez kochająca rodzinę.

Odmiana losu 

Z uwagi na swoją nietypową urodę została porzucona przez właściciela, by nagle stać się gwiazdą Internetu. Jej wizerunek widnieje nawet na koszulkach, Wniosek o adopcje złożyło aż 150 osób. Finalnie Jubilee trafiła do nowego domu. Adopcja sprawiła, że zyskała nowy dom, nowa rodzinę i dwóch psich towarzyszy tej samej rasy.

Dzisiaj grzeje: 1. Mocne słowa polskiego podróżnika ws. koronowirusa z Chin. "Pewne jest, że zagrożenie dotrze także do nas"
2. IMGW pilnie ostrzega przed dzisiejszym atakiem zimy. Wydano alerty drugiego stopnia na kilku województw

Właściciel, który porzucił psa z pewnością żałuje swojej decyzji. Najważniejsze, że cała historia skończyła się szczęśliwie dla wzgardzonego czworonoga, a adopcja przez nową rodzinę doszła do skutku. Popularność przyniosła Jubilee nowe życie pełne szczęścia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przepis na nieziemski dwuskładnikowy tort obiega internet. Robi się w 30 minut, nie trzeba umieć piec
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Mama zajrzała w nocy do płaczącego dziecka. Nagle pobladła
  4. Leżał na ulicy, obok biegała jego 1,5 roczna córeczka. Policjanci nie mogli uwierzyć, w jakim jest stanie
  5. Bolesne nagranie obiegło sieć. Bez chwili namysłu przejechał psa

Źródło: Wamiz

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News