Europa w szoku. Adam Nawałka obejmuje silną reprezentację!

Europa w szoku. Adam Nawałka obejmuje silną reprezentację! Źródło:

Po mundialu Adam Nawałka stał się celem ataków wściekłych kibiców, rozczarowanych naszym nie najlepszym występem na mundialu. Mimo wszystko, biorąc pod uwagę jego wcześniejsze zasługi, nie zamierza on kończyć kariery w sporcie. Obejmuje teraz silną reprezentację.

Mundial 2018 rozczarował Polaków. Po świetnym występie na Euro 2016 i przez wysokie miejsca w rankingach sportowych - słaby występ reprezentacji Polski na mistrzostwach świata - bardzo mocno rozczarował kibiców. Poza jednym wygranym meczem, o honor, Polacy z mistrzostw wracali jak niepyszni. Mimo tego, trener Adam Nawałka ma wkrótce przejąć opiekę nad inną, silną reprezentacją. Chodzi o kadrę narodową Ukrainy.

Adam Nawałka będzie robił dalszą karierę

Nawałkę doceniono za to, że doprowadził naszą reprezentację do momentu, w którym była szanowana i w którym realnie mogliśmy pokładać w niej nadzieję na zwycięstwa. Dobrze, że dalej będzie mógł spełniać się w swoim fachu. - Uśmiecha się do niego reprezentacja ukraińska, choć on sam wolałby nadal pracować z federacją polską - mówił Krzysztof Stanowski, dziennikarz sportowy, który utrzymuje stały kontakt z prezesem PZPN, Zbigniewem Bońkiem. Jednakże z naszej kadry Nawałka odchodzi z końcem lipca. Podobno Ukraińcy chcą zaproponować Nawałce znacznie wyższe wynagrodzenie, niż otrzymywał do tej pory. Zależy im na odbudowaniu wizerunku po klęsce, jaką ponieśli na Euro 2016. Nie awansowali nawet na tegoroczny mundial - więc przed Nawałką sporo pracy. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ostatnie pożegnanie. Morawiecki we łzach na cmentarzu
  2. Wyborcy PiS dostali szału! Poturbowano kobietę i niewidomego na spotkaniu z Jakim
  3. Słynny dziennikarz TVN obraził Morawieckiego! „To ciężka patologia”
  4. Wilk nie mógł jeść ani pić przez wiele dni. Powód odbiera wiarę w ludzi
  5. Duda cierpi na chorobę filipińską?! Szokujące nagranie krąży po sieci
Źródło: newsweb.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News