Tak wściekłego Małysza nie widzieliśmy jeszcze NIGDY w historii! W furii ruszył na sędziów

Tak wściekłego Małysza nie widzieliśmy jeszcze NIGDY w historii! W furii ruszył na sędziów Źródło: fot.youtube.com/tvpsport

Adam Małysz zaskoczył opinię publiczną. Sportowiec, który do tej pory słynął wręcz ze skromności i spokojnego usposobienia w furii wdał się w przepychankę z sędzią. Czy słynny skoczek narciarski zapłaci za swoje agresywne zachowanie?

Adam Małysz to bez wątpienia jeden z najbardziej lubianych i znanych sportowców Polski. Zawodnik, który swoją przepełnioną sukcesami karierę zaczął lata temu, przez bardzo długi okres uważany był za osobę spokojną i cichą. Nikt, kto obserwował Małysza na skoczni, nie mógł się spodziewać, że imponujący przed laty powściągliwością i opanowaniem zawodnik gotowy jest wdać się w przepychankę. Okazało się jednak, że skoczek skrywa przed fanami mroczną stronę swojej osobowości, której dotychczas nie prezentował.

Adam Małysz atakuje sędziego na konkursie skoków

O tym, jak ważne są głosy sędziowskie w trakcie konkursu skoków narciarskich, Adam Małysz mógł się przekonywać niejednokrotnie w trakcie trwania swojej sportowej kariery. Pomimo tego, że werdykty oceniającego sprawność sportową zawodników jury często budzą kontrowersję, to mało kiedy z ich powodu dochodzi do przepychanek. W walkę z sędziami wdał się sam Adam Małysz, który w obronie skoku Dawida Kubackiego był gotów zerwać ze swoim spokojnym i wygładzonym wizerunkiem. W wyniku szarpaniny i bardzo intensywnej wymiany zdań doszło do konfliktu między byłym, utytułowanym zawodnikiem, a członkami międzynarodowej federacji narciarskiej FiS.

Wielki mistrz przeprasza za swoje zachowanie

Adam Małysz po dokonaniu ataku zdał sobie sprawę, że postąpił niewłaściwie i werdykt sędziów, który spowodował drugie miejsce Dawida Kubackiego nad Stephanem Leyhe był sprawiedliwym, a sam popełnił dosyć duże błędy przy liczeniu punktacji występujących zawodników.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Szczerze? Dla mnie jest w tym momencie trochę wstyd się przyznać, ale do końca walczyłem z FIS, bo byłem przekonany, że to jest niemożliwe, żeby Dawid był za Stephanem Leyhe. Po I serii prowadził z nim i był na trzecim miejscu, czwarty był Kamil. Niestety gdzieś tam nie wziąłem pod uwagę tego, że przewaga Dawida nad Stephanem zmniejszyła. Mimo że Dawid wygrał z Leyhe w konkursie w Bischofshofen, to niestety spadł na to czwarte miejsce. Trzeba się niestety nauczyć liczyć - śmiał się Małysz w rozmowie z WP SportoweFakty. Finalnie ostatni konkurs turnieju czterech skoczni zwyciężył obecny lider Pucharu Świata - Ryoyu Kobayashi, który w ostatecznej punktacji zwyciężył także prestiżowy turniej Czterech Skoczni.ZOBACZ TAKŻE:
  1. ILE waży Barbara Kurdej-Szatan?! Fani zamartwiają się o jej zdrowie
  2. Beata Kozidrak ma NOWEGO partnera. W kim jest zakochana? 
  3. Musieli uratować Szpilkę! Ratownicy przybyli w ostatniej chwili
  4. Schuberth naraził się wszystkim Polakom. Skandaliczne słowa
  5. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News