Adam Małysz
Fot. Wikipedia
Wiadomości Pikio - 30 Listopada 2018

Małysz ujawnia kulisy rozwodu Żyłów. Mocne zaskoczenie

Adam Małysz był przez lata najlepszym polskim skoczkiem narciarskim. Dziś zawodnik pełni funkcję dyrektorską w Polskim Związku Narciarskim. Warto jednak pamiętać, że prywatnie jest on dobrym kolegą Piotra Żyły oraz kuzynem jego byłej partnerki, dlatego też próbował pomóc parze przezwyciężyć konflikt i doskonale zna jego kulisy. Fani są tym faktem naprawdę zaskoczeni.

Adam Małysz rzadko wypowiada się w mediach na tematy prywatne. Sportowiec woli raczej skupiać się na kwestiach związanych z jego profesją. W najnowszym wywiadzie dla Interii były skoczek ujawnił więc, że jego zdaniem Piotr Żyła poczynił ogromny progres jeśli chodzi o styl uprawiania dyscypliny, co przekłada się dziś na jego doskonałe wyniki.

Adam Małysz o rozwodzie Piotra i Justyny Żyłów

Dziennikarz prowadzący rozmowę zapytał jednak, czy zdaniem Małysza mogło mieć na to wpływ ustabilizowanie sytuacji zawodnika po medialnej aferze wokół jego rozstania z żoną. Genialny sportowiec odniósł się do tej kwestii w niezwykle szczery sposób.

Biedronka - klient zareklamował produktKupił w Biedronce zepsuty produkt i go zareklamował. To, co się stało, przeszło jego najśmielsze wyobrażeniaCzytaj dalej

- Mnie jest trudno powiedzieć, choć parokrotnie rozmawiałem z Piotrkiem i Justyną, z ich rodzicami, czy dziadkami. Wszyscy potwierdzili, że Piotrek przy tym wszystkim, co się działo, raczej zachowywał stoicki spokój. Teraz jest pytanie, czy to była bardziej gra, w sensie robienia dobrej miny do złej gry, czy faktycznie stał się tak mocny, że potrafi pewne rzeczy oddzielić, a pewne "przegryźć" - ujawnił Małysz.

Adam Małysz chciał pomóc kuzynce i koledze w rozwiązaniu małżeńskich kłopotów

Ostatecznie były skoczek odniósł się także do kwestii swoich odczuć wobec rozstania Żyłów. Fani byli szczególnie zaskoczeni jego wyznaniem, w którym ujawnił, że sam próbował jakoś rozwiązać konflikt między małżonkami, z czego ostatecznie się jednak wycofał.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSU POD GALERIĄ

Życie seksualneRodzina królewska o tym milczy. Wstrząsające sekrety księżnej DianyCzytaj dalej

- Na początku próbowałem im pomóc, ale później już zdecydowałem, że to oni muszą rozwiązać sobie swoje problemy. Poprosiłem tyko o to, bym nie był w to wciągany ze względu na fakt, że Piotrka bardzo lubię i jestem jego kolegą, a Justyna jest moją kuzynką. Nie da się ukryć, że cała ta sytuacja jest dla mnie bardzo niezręczna, tym bardziej że pełnię w Polskim Związku Narciarskim pewną funkcję i później mogłoby mi być wypominane lub zarzucane, że jako członek zarządu zachowałem się tak, a nie inaczej. Dlatego od razu powiedziałem, że nie chcę się w to mieszać, prosząc aby to uszanowali - wyznał niezwykle szczerze Adam Małysz.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarna polska aktorka zrobiła zagraniczną karierę. Cenił ją sam Adolf Hitler. Nie miała jednak szczęścia w miłości
  2. Beata Tyszkiewicz z młodszym o 30 lat partnerem. Wszyscy są w SZOKU
  3. Robert Janowski ma PRZEPIĘKNE córki. Są tak śliczne, że odbiera mowę
  4. Przerażająca choroba zaatakowała jej mózg. Fani „Na Wspólnej” wstrzymali oddech
  5. Zamachowska w kwiecie wieku ma zdumiewające marzenie. Niewielu by tego chciało

ZAMIANA

justyna żyłaJustyna Żyła ukrywała to przed światem. Pikantne szczegóły jej życiaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News