Burza po słowach Małysza! Zrugał kibiców za hejtowanie kadry Nawałki

Burza po słowach Małysza! Zrugał kibiców za hejtowanie kadry Nawałki

Adam Małysz jest niekwestionowanym, sportowym autorytetem. Polacy wciąż pamiętają jego wielkie sukcesy w skokach narciarskich i niesamowicie go szanują. Kto by pomyślał, że jego słowa rozpętają burzę. Zrugał kibiców za hejtowanie kadry Adama Nawałki.

Adam Małysz doskonale wie, co znaczą sportowe emocje. Przyniósł nam wiele powodów do dumy, kiedy sam był aktywny w skokach narciarskich. Teraz postanowił zrugać kibiców za gromy, jakie spadły na naszych piłkarzy po dwóch przegranych meczach na mundialu. Polska kadra nie poradziła sobie ani z Senegalem, ani z Kolumbią i teraz czeka ją mecz o honor. "Wierni" kibice momentalnie odwrócili się od polskich piłkarzy i zalali ich falą nienawiści oraz krytyki. Bardzo zdenerwowało to Adama Małysza, jego słowa wywołały burzę.

Adam Małysz krytykuje polskich kibiców

- Nie da się bez przerwy być w najwyższej dyspozycji, można jedynie starać się skrócić kryzys. Doskonale wiem, co czują piłkarze. Futbol w naszym kraju jest bardzo popularny. Wokół niego jest duża otoczka w postaci sponsorów, spotów reklamowych itd. Z tego powodu wymagania są jeszcze większe - mówi Adam Małysz, odnosząc się między innymi do tego, że kibice zarzucają piłkarzom również nadmierną aktywność w mediach i reklamach. - Nagle znajduje się tysiące ekspertów, którzy twierdzą, że wiedzą, dlaczego gra nie wyglądała tak, jak powinna. Dają rady, są pewni, że sami wszystko zrobiliby lepiej. Zawsze najbardziej obrywa szkoleniowiec - mówi były skoczek narciarski. Widać, że bardzo chce obronić ich, jako sportowców. - Na samym początku głośno przyznawałem, że jestem sceptyczny wobec Nawałki. To było zaraz po objęciu przez niego posady selekcjonera. Wydawało mi się, że trenerem, który byłby w stanie coś zdziałać może być tylko specjalista z zagranicy. Myliłem się. Nawałka stworzył zespół, który można było oglądać z podziwem i pasją. Z tego powodu rozczarowanie po meczach w Rosji jest jeszcze większe. Warto jednak pomyśleć, że oni przecież nie chcą źle. Jak Lewandowski powiedział na konferencji - ich po prostu na tyle było stać w tym momencie. Dali z siebie wszystko - podsumowuje Małysz. Jego słowa na pewno pójdą w pięty niejednemu "kibicowi". Słowa Adama Małysza wywołały prawdziwą burzę. Polacy czują się naprawdę rozgoryczeni po nieudanym występie na mundialu. Wylewanie hejtu na piłkarzy jest sposobem na rozładowanie żalu i negatywnych emocji. Kiedy krytykuję to sportowy autorytet, nic dziwnego, że kibice czują się jeszcze gorzej i oburzają... jeszcze bardziej. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Obrzydliwe! Przyłapali polityk PiS, będzie się wstydzić całe życie
  2. Nagranie prześladuje Jakiego. Wolałby o nim zapomnieć
  3. TVP w ruinie. Kurski musiał sięgnąć po rozpaczliwy sposób
Źródło: sportowefakty.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News