Adam Małysz fatalna wiadomość
Jan BIELECKI/East News
Konrad Karpiuk - 26 Kwietnia 2020

Fatalna wiadomość przekazana przez Adama Małysza. Współczujemy

Adam Małysz po zakończeniu kariery w skokach narciarskich, parał się wieloma zajęciami, ale ostatecznie wrócił do skoków jako działacz Polskiego Związku Narciarskiego. Niestety, właśnie przekazał bardzo smutne informacje. Chodzi o pandemię koronawirusa, która odbiła się także w świecie sportu. Również PZN odczuje kryzys.

Adam Małysz obecnie jest koordynatorem ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w PZN. Mimo, że działacze często pozostają w cieniu, to ze względu na swoje ogromne zasługi, polski skoczek jest ciągle w centrum uwagi i nikogo nie dziwi fakt, że często wypowiada się w imieniu związku. Tym razem przekazał fatalne informacje.

Adam Małysz przekazał smutne wieści

- Są już zwolnienia w PZN. Nie wiem, ile dokładnie. Umowy z niektórymi trenerami nie są podpisywane, trwa czekanie. Musimy się liczyć z tym, że nie będziemy mieli tyle pieniędzy. Liczymy jednak, że los się uśmiechnie - powiedział wyraźnie zmartwiony Adam Małysz dla TVP Sport.

Szczeniak odpowiedział na jej wyznanie miłościPowiedziała szczeniakowi, że go kocha. Jego reakcja doprowadziła ją do łez, wszystko się nagrałoCzytaj dalej

Niestety, również świat sportu cierpi na kłopoty finansowe. Puchar Świata w skokach narciarskich również zostały odwołany przez epidemię koronawirusa. Taka sytuacja to nie tylko brak zarobków dla sportowców, ale także dla całego zaplecza sportowego, w tym sztabu, czy związku. Nie ma zawodów, więc nie ma także pieniędzy od sponsorów czy z praw do transmisji.

Świat sportu mocno odczuje kryzys

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzice5-latkę bolała główka, niedługo później zmarła. Powód zwala z nóg, rodzice ostrzegają innychCzytaj dalej

Obecnie w jednej z lepszych sytuacji są piłkarze, którzy znajdują się w czołówce najlepiej zarabiających sportowców świata. Wciąż płacone są im pensje (na mocy kontraktów z klubami), ale w wielu przypadkach są one obcinane, ze względu na brak rozgrywek. Finansowo ucierpią na tym także kluby, które stracą dochody z biletów.

Dzisiaj grzeje:

1. Fatalne wiadomości z samego rana. Nie żyje gwiazda MasterChefa, okropna, nagła śmierć

2. Była ukochaną aktorką wielu. Mężczyźni padali u jej stóp, sięgnęła dna. Jej historia poraża

W niektórych krajach powoli rozważa się zorganizowanie zawodów sportowych, ale bez publiczności. W wyjątkowo doświadczonych przez epidemię Włoszech mówi się powoli o powrotach do treningów. Również w Polsce Mateusz Morawiecki prowadzi rozmowy z PZPN na temat przywrócenia rozgrywek Ekstraklasy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wirusolog z Uniwersytetu Jagiellońskiego o walce z wirusem. "Jesteśmy na początku drogi"
  2. Anna Lewandowska zapowiada swój drugi poród. Jej wpis mówi wszystko (FOTO)
  3. Polacy będą rozpaczać, Zlatina uderzy w kraj z pełną mocą. Żywioł osiągnie ogromną moc
  4. Ujawniono, jak Rydzyk dorabia się na epidemii. Szkoda słów, zagrywki poniżej pasa
  5. Tata poszedł z 3,5-letnim Kacperkiem na spacer, wrócił sam. Trwają intensywne poszukiwania
  6. Zdumiewająca omyłka Biedronki. Polacy w pośpiechu ruszyli do sklepów, żeby nie przegapić okazji w środku nocy

"Czterej pancerni i pies"Wszystko wyciekło dopiero po wielu latach. Najbardziej porażający sekret "Czterech pancernych i psa", tak wygląda dzisiaj SzarikCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News