Najnowsze wieści o stanie zdrowia Adama Małysza. Niespodziewany komunikat skoczka

Najnowsze wieści o stanie zdrowia Adama Małysza. Niespodziewany komunikat skoczka Źródło: Andrzej Iwanczuk REPORTER

Adam Małysz postanowił podzielić się niespodziewanym komunikatem na temat swojego stanu zdrowia. Niedawno, za pośrednictwem mediów społecznościowych, skoczek narciarski poinformował, że zaraził się koronawirusem. Zachęcał również do przestrzegania zasad reżimu sanitarnego. Znamy najnowsze informacje na temat jego samopoczucia.

Przed prawie trzema tygodniami, 22 czerwca, Adam Małysz poinformował swoich fanów o pozytywnym wyniku testu na koronawirusa. Do zarażenia doszło na skutek kontaktu z osobą chorą na COVID-19. Telewidzowie, którzy przez lata śledzili poczynania sportowe skoczka narciarskiego, szczerze zmartwili się stanem zdrowia sportowca. Informacja o jego zakażeniu wstrząsnęła światem sportu. Na kwarantannę, wspólnie z Adamem Małyszem, musiał udać się prezes Polskiego Związku Narciarskiego, Apoloniusz Tajner. Testy przeszła także reszta kadry polskich skoczków narciarskich i szkoleniowców.

Adam Małysz wydał ważne oświadczenie

Testy przeprowadzone przed dwoma tygodniami wykazały, że Adam Małysz nie zaraził żadnej z osób, z którymi przebywał w ostatnim czasie. Wyniki dotarły do Wisły niespodziewanie szybko i przyniosły bardzo dobre wiadomości. Dzięki pozytywnym rezultatom Dawid Kubacki może bez przeszkód kontynuować zgrupowanie w Wiśle, a szkoleniowcy wrócili do pracy z podopiecznymi. Gdy szczęśliwe informacje o zdrowiu skoczków obiegły polskie media, fani skoków narciarskich odetchnęli z ulgą. Pod znakiem zapytania pozostawał jednak stan zdrowia legendarnego Adama Małysza. Teraz już wszystko stało się jasne.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Na początku swoich problemów zdrowotnych Adam Małysz informował, że zakażenie koronawirusem przebiega w jego przypadku w sposób bezobjawowy. Mimo to konieczne było wdrożenie procedur związanych z kwarantanną, które miały na celu zapobieganie dalszym zakażeniom. Skoczek narciarski nie skarżył się na dolegliwości fizyczne. Przyznał, że na skutek choroby najbardziej ucierpiał jego stan psychiczny. Wiadomość o obecności koronawirusa w jego organizmie sprawiła, że zaczął zauważać symptomy, które realnie nie istniały. Wynikało to z zaniepokojenia i powagi sytuacji, w której się znalazł.

Dzisiaj grzeje: 1. Trąba powietrzna nad Bałtykiem. Żywioł uderzył z całą siłą, ogromne zniszczenia i ranni

2. Nowe informacje na temat stanu zdrowia Tomasza Stockingera. Co dzieje się z aktorem?

Na szczęście, przy sportowcu cały czas trwała jego żona, Izabela, która okazała się niezastąpionym wsparciem w tej trudnej sytuacji. Mimo tego Adam Małysz martwił się, że kwarantanna może się wydłużyć. Tak się jednak nie stało. Testy wykonane przed kilkoma dniami wykazały, że skoczek narciarski jest już zdrowy i może wrócić do aktywności zawodowej. Jednocześnie przestrzegł, że pandemia nadal się nie skończyło, a ryzyko zakażenia jest duże. Oświadczenie sportowca zostało opublikowane na jego profilu w mediach społecznościowych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wstrząsające sceny przed Biedronką, nie żyje jedna osoba. Do tragedii doszło na północy Polski
  2. Adam Małysz w końcu przekazał informacje, na które wszyscy czekali. Gratulujemy, wspaniała wiadomość
  3. Ambasada RP przekazała tragiczne wiadomości. Niestety, nie żyje Mirosław Rowicki
  4. Uwaga. Polacy masowo dostają dzisiaj SMS z pilnym ostrzeżeniem, znamy jego treść
  5. Zapadła decyzja ws. kwarantanny dla Polaków. Od 15 lipca nowe zasady
  6. Anna Mucha zrobiła aferę, gdy zobaczyła, co podano jej w restauracji. Wszystko zostało nagrane

Źródło: Sportowe Fakty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News