Adam Andruszkiewicz: Narzeczona wiceministra wygląda nieziemsko

Adam Andruszkiewicz: Narzeczona wiceministra wygląda nieziemsko

Adam Andruszkiewicz narzeczona - po nominacji nowego wiceministra cyfryzacji w sieci zawrzało. Każdy chciał się dowiedzieć, czy polityk ma jakąś wybrankę serca i jak wygląda. Również jego rodzina wzbudza wielkie zainteresowanie wśród fanów.

Adam Andruszkiewicz narzeczona - polityk od lat wzbudza kontrowersje. Wielu internautów sądziło, iż ktoś taki nie może mieć nikogo bliskiego. Dementujemy te plotki, Adam Andruszkiewicz ma kogoś i w dodatku wygląda nieziemsko. Polityk może się również pochwalić kimś ważnym w jego rodzinie.

Nowy wiceminister cyfryzacji

W grudniu 2018 roku Adam Andruszkiewicz został powołany na wiceministra cyfryzacji. To było wielkie zaskoczenie dla wszystkich polityków opozycji, ale również wiele osób z Prawa i Sprawiedliwości nie spodziewało się tej nominacji. W przeszłości Andruszkiewicz był związany z Młodzieżą Wszechpolską oraz Ruchem Narodowym. Organizacje te są uznawane za skrajnie prawicowe. Jak się okazuje, ten wybór był podyktowany przez ministra cyfryzacji, a Mateusz Morawiecki za jego radą zgodził się na tę propozycję. Być może PiS chce ocieplić swój wizerunek, przyciągnąć do siebie młode osoby oraz te, które znajdują się bardziej w prawo od nich. Teraz skoro Adam Andruszkiewicz stał się ważnym politykiem, każdy chce coś wiedzieć na jego temat.

Adam Andruszkiewicz rodzina

Na temat najbliższej rodziny nie wiadomo zbyt wiele. Nie wiemy, czym zajmuję się jego ojciec oraz matka. Sam natomiast w 2015 roku dodał wpis na Facebooku, który odnosi się do jego przodków. Mówi, że byli wielkimi patriotami i on idzie w ich ślady. Jest dumny z tego, że miał takie osoby w swojej rodzinie. Wtedy napisał: - Moja rodzina zasłużyła się dobrze dla Polski w czasie II wojny światowej. Mój pradziadek ze strony ojca, Aleksander, był uczestnikiem kampanii wrześniowej odznaczonym medalem za ''wojnę obronną 1939''. Swoją przygodę z wojną zakończył w obozie jenieckim KL Grajewo. Pradziadek ze strony matki, Bronisław, był podoficerem słynnych Ułanów Krechowieckich. Został zesłany wraz z rodziną na Syberię, a jego majątek na Kresach został skonfiskowany przez ZSRR. Po zakończeniu wojny przesiedlony na Dolny Śląsk, gdzie jego syn (a mój dziadek) Władysław, czynnie zaangażował się w akcje podziemia niepodległościowego. W 1950 roku został skazany na więzienie UBowskie we Wrocławiu. Był odznaczony medalem więźniów politycznych okresu stalinowskiego. Jak widzicie, patriotyzm jest w mojej rodzinie obecny od pokoleń i jest zobowiązaniem dla mnie, by nigdy nie zdradzić Polski. To Wam gwarantuję. CWP! - napisał Andruszkiewicz.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kim jest narzeczona Adama Andruszkiewicza, Adam Andruszkiewicz narzeczona

Polityk zapewne chciał chronić swoją prywatność i nie sądził, że kiedyś to zdjęcie znajdzie szersze grono odbiorców. Na swoim Facebooku pochwalił się fotką swojej dziewczyny. Jest naprawdę piękną kobietą i fani polityka nie dziwią się, że podjął taki wybór, a nie inny. Adam Andruszkiewicz narzeczona - Fakt dowiedział się, że jego kobieta ma na imię Kamila, pochodzi z Małopolski i ma 29 lat, czyli jest o rok starsza od polityka. Studiowała filologię rosyjską na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Kilka lat spędziła w Paryżu, a Adam Andruszkiewicz starał się ją odwiedzać. Teraz zamieszkała w Polsce, by być bliżej ukochanego. Prawdopodobnie są narzeczeństwem, więc być może niedługo ogłoszą datę ślubu. adam andruszkiewicz narzeczona Screen Facebook adam andruszkiewicz narzeczona Screen Facebook ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Ile waży Meghan Markle? Kobiety jej zazdroszczą!
  2. Kim są byli mężczyźni księżnej Kate? Będziecie w szoku
  3. Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? To strasznie smutne, jaką ma emeryturę
  4. Na co chorowała Kora? Artystka zmagała się z przerażającą chorobą
  5. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News