Co za absurd. CHORY tatuaż Macierewicza na udzie, jest zdjęcie

Co za absurd. CHORY tatuaż Macierewicza na udzie, jest zdjęcie

Świat polityki dostarczył nam już wiele przedziwnych zachowań i postaw wywołujących kontrowersje, śmiech, czy zażenowanie. Czegoś takiego jednak jeszcze nie było.

Mamy do czynienia z niesłychanie absurdalną sytuacją. Internet właśnie obiega zdjęcie tatuażu Antoniego Macierewicza na udzie.

Chory tatuaż Macierewicza

ZOBACZ TAKŻE: Dramat! Macierewicz o krok od śmierci w Warszawie Za całe zamieszanie odpowiedzialny jest bloger Projekt INK, który w mediach społecznościowych epatuje zdjęciem swojego uda na którym... wytatuował sobie twarz Antoniego Macierewicza. Mężczyzna wrzucił fotografie na swoim facebookowym profilu, czym wywołał niemałe poruszenie internautów.

Internauci kpią

ZOBACZ TAKŻE: Jackowski nie ma wątpliwości! Macierewicz w końcu zostanie... - na d*pie sobie wytatuuj - zażartował jeden z internautów. - Noga do upier*olenia - zakpił kolejny. - Czy to noga Misiewicza? - wtóruje inny. - Kozacko wygląda ale noga i tak do uje*ania - dorzuca następny. - Nie wierzę po prostu patrzę i nie wierzę. Pokaz nam swoją twarz tęskniącą za rozumem, chciałabym bardzo zobaczyć psychola który tak pięknie spierdolił swoją nogę, a nawet gorzej życie... Polecam na drugiej nodze pierdzielnąć sobie posłankę Pawłowicz i dorzucić prezesa z kotem. Na liście obłąkanych gwarantuję że będziesz poza konkurencją nr 1. Gratuluję pomysłu hahahah, czekamy na kolejne tatuaże. Uświadomiłeś mi że studnia ludzkiej głupoty i tępoty jednak nie ma dna.... - argumentowała kolejna internautka. tatuaż Maierewicza Fot. Facebook.com/Projekt INK Źródło: se.pl Następny artykuł