To wielkie zaskoczenie! Kasia Tusk wchodzi z hukiem do polityki! Córka Przewodniczącego Rady Europejskiej zabrała głos w  istotnej sprawie. Na Instagramie dodała mocny wpis o aborcji. 

Do tej pory blogerka modowa raczej nie zabierała głosu w kwestiach politycznych. Kasia Tusk od kilku lat prowadzi bloga makelifeeasier, w którym chętnie dzieli się poradami modowymi czy też kulinarnymi, często też wstawia zdjęcia ze swoich podróży.

Jednak tym razem, to co dzieje się w Polsce, mocno ją poruszyło i postanowiła zabrać głos w sprawie debaty dotyczącej prawa aborcyjnego.

Kasia Tusk wchodzi z hukiem

Za każdym razem, gdy córka polityka jednak decyduje się na zabranie głosu w sprawach politycznych, zaznacza, że zdaje sobie sprawę, że nie dla wszystkich będzie on głosem obiektywnym.

Wiem, że nie będę dla wielu z Was obiektywnym głosem, bo na politykę patrzę również przez pryzmat osobistych doświadczeń – tłumaczyła się na portalu społecznościowym

Na Instagramie blogerki pojawił się mocny wpis.

Dlaczego kobiety, które z własnej woli podjęły decyzję o donoszeniu ciąży zagrażającej ich zdrowiu czy urodzeniu poważnie niepełnosprawnego dziecka mają służyć, jako argument przemawiający za zaostrzeniem prawa aborcyjnego? – retorycznie zapytała blogerka

We wpisie zwróciła się też bezpośrednio do kobiet, zadając im mocne pytanie.

Czy gdybyś to Ty znalazła się w takiej sytuacji nie chciałabyś móc powiedzieć: „Tak, chcę urodzić to dziecko mimo wszystko, podjęłam taką decyzję”, a nie zostać do tego prawnie zmuszona?

źródło: instagram.com

źródło: msn.com

Jak mieszka Kasia Tusk? Nie będziesz mógł wyjść z podziwu! [ZDJĘCIA]


Jak Tusk zachowywał się w szkole? Oburzające! 10 nieznanych faktów z jego życia

...

Zobacz również