A to figlarz! Książę Harry uprawiał ostry seks z kuzynką

A to figlarz! Książę Harry uprawiał ostry seks z kuzynką Źródło: media.defense.gov

Najnowsze doniesienia dotyczące życia miłosnego księcia Harry'ego są druzgocące dla korony brytyjskiej. Okazuje się, że jest on w centrum narastającego skandalu, a cały ogromny problem kręci się wokół jego wybranki.

Książę Harry jest od dłuższego czasu związany z Meghan Markle. Dotąd media przyglądały się im jako szczęśliwej i zakochanej parze. Kiedy tylko pojawiły się doniesienia, że Markle jest spokrewniona z księciem, zaczęła się medialna burza. Okazuje się bowiem, że Markle jest daleką kuzynką księcia. Para ma wspólnego przodka jeszcze z XV wieku, który był krewnym rodziny królewskiej. Wiadomość o tym piorunująco rozeszła się po Wielkiej Brytanii. Już wiadomo, że wywołała masę nienawistnych komentarzy pod adresem Markle na królewskim dworze.

Skandal za skandalem

Sprawa pokrewieństwa to jednak tylko wierzchołek góry lodowej. Okazuje się, że Meghan jest w trzecim miesiącu ciąży, jak podają brytyjskie media. Aktorka, według anonimowego informatora, ma już przeżywać typowe dla ciąży objawy. Fakt, że Markle jest w ciąży z księciem jeszcze przed ślubem, tylko potęguje aferę już rozpętaną wokół pary. Informacji o jej ciąży nie chce jednak potwierdzić nikt z królewskiej rodziny. - To jest niespodziewane, mówiąc delikatnie. Posiadanie dziecka przed ślubem to ryzyko skandalu dla rodziny królewskiej. Ale Harry i Meghan są zdecydowani, że chcą zbudować razem rodzinę i im szybciej to się stanie, tym lepiej - mówi przyjaciel pary. źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News