22-latek marzy o byciu “obcym”. Chce trwale zdeformować ciało(video)

22-latek marzy o byciu “obcym”. Chce trwale zdeformować ciało(video) Źródło: fot. torange - youtube

W internecie kariery robili już przeróżni ludzie. Często ich popularność opierała się na gigantycznych seriach operacji plastycznych, które miały upodobnić ich do celebrytów, gwiazd muzyki lub sportu. Do ich grona dołączył jakiś czas temu 22-latek z Los Angeles. On jednak marzy o zostaniu... "obcym", a więc przedstawicielem "trzeciej płci".

Vinny Ohh znalazł zdecydowanie charakterystyczny i kontrowersyjny sposób na zrobienie kariery. Zainwestował już ok. 50 tys. dolarów w operacje plastyczne, które mają sprawić, że zostanie przedstawicielem trzeciej płci.

By tak się stało, 22-latek zdecydował się m.in. na pozbawienie jąder i penisa. Wszystko tłumaczy faktem, że w amerykańskim społeczeństwie czuje się jak wyrzutek i jest tam obcy i inny. - Każdego dnia ubieram ogromne buty i obcisłe kostiumy. Dla mnie to norma. Nie jestem gejem, nie jestem biseksualny, nie jestem transpłciowy. Ja chcę wyglądać i żyć zgodnie z moim wewnętrznym światem - wyznał Ohh w jednym z wywiadów.

Rezygnację z życia seksualnego przez pozbawienie się genitaliów tłumaczy brakiem potrzeby prowadzenia takiego rodzaju relacji. Co za tym idzie, "nie zamierza nosić dodatkowych części ciała".

Trzeba przyznać, że jego osoba jest nie tyle zaskakująca, ile wręcz szokująca. Ohh nie zamierza poprzestać jednak na tym, co już "osiągnął" i zapowiada kolejne operacje plastyczne.

https://www.youtube.com/watch?v=SUVf_zuIw6c
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News