14-latek kierował autem, obok pijana nauczycielka. Jechali na gofry

14-latek kierował autem, obok pijana nauczycielka. Jechali na gofry

Nauczyciele traktowani są często jako osoby mające szczególny moralny obowiązek świecić przykładem. Słusznie, w końcu oni przebywają z dziećmi po wiele godzin i są dla nich często wzorcami. Może zatem być zrozumiałe to, że nauczycielki zwalniane są z pracy za udział w nagich sesjach zdjęciowych, czy inne moralnie wątpliwe zachowania. Ta nauczycielka też raczej przekroczyła granice.

Terra Virgin, nauczycielka z Tampy na zachodnim wybrzeżu Florydy podróżowała samochodem prowadzonym przez syna swojego partnera. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że chłopak miał 14 lat, nie posiadał prawa jazdy, a 32-letnia kobieta była pod wpływem alkoholu.

Do interwencji policji doszło w niedzielę. Kobieta siedziała na fotelu pasażera, w ręku trzymała otwarte piwo. Za kierownicą siedział nastolatek bez prawa jazdy. Poinformowali policjantów, że jadą na gofry do Waffle House.

Niefortunni podróżnicy zostali przewiezieni na komisariat, skąd chłopaka odebrał jego ojciec. Kobieta wyszła z aresztu w poniedziałek po południu. Teraz nauczycielce szkoły Freedom High School zostały postawione zarzuty zaniedbania opieki nad dzieckiem. Na razie nie wiemy, jaka jest reakcja szkoły zatrudniającej kobiety.

Źródło: msn.com

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News