Choć są jeszcze dziećmi, ich kieszonkowe często jest pokaźne. Na swoich kontach na Snapchat zarabiają więcej niż niejeden dorosły. Do tego często niewielkim kosztem.

Najlepiej zarabia młodzież między 13-stym a 19-stym rokiem życia. Zawdzięczają to współpracy z różnymi firmami. Jak podaje w przeprowadzonym wywiadzie bussinesinsider.com.eu serwis Fanbytes zrzesza 1000 influencerów z portalu Snapchat. Generują oni od 10 tys. do miliona wyświetleń, każdy na swoim koncie.

Im więcej osób, które przeglądają konto, tym większy zarobek. Jeśli dany użytkownik ma około 10 tys. wyświetleń, to jego zarobki sięgają około 2 tys. Natomiast już przy 150 tys. osoba posiadająca dochodowe konto na Snapchacie zarabia około 24 tys. złotych.

Największą korzyścią dla znanych marek jest umowa z influencerem. Wówczas użytkownik Snapchata reklamuje swoją osobą dany produkt robiąc sobie z nim zdjęcie itp. Dzięki temu fani skojarzą rzecz z osobą, która jest dla nich wzorem i chętniej ją kupują.

Kariera na Snapchacie wydaje się być prosta, bo zaczyna się tylko od założenia konta. Jednak na wszystko trzeba mieć swój oryginalny pomysł, czego z pewnością nie brakuje najpopularniejszym influencerom.

 

Nie zmuszaj kota do robienia selfie, bo... tak to się skończy!


BOSKIE ciało tej modelki kusi tysiące internautów!

Zobacz również