UDOSTĘPNIJ

Rozbito brutalny gang działający na warszawskim Mokotowie. Przestępcy zostali ukarani za swoje działania. Sędzia skazał ich na wyroki pozbawienia wolności od 10 do 15 lat. 

Brutalni przestępcy „Mołek” i „Oskar” trafią do więzienia na 15 lat, „Lepa” na 12, a „Arczi” na 10. Łącznie skazano 12 osób. Warszawski sąd podkreślił, że wina gangsterów nie budzi żadnej wątpliwości. Mężczyźni handlowali narkotykami, bili ludzi, próbowali wymuszać haracze i dokonywali głośnych napadów m.in na jubilerów. Przestępcy byli bezwzględni w swoich działaniach. Potrafili włamywać się do domostw i torturować lokatorów chcąc uzyskać od nich informacje na temat ukrytych kosztowności.

Przestępcy rabowali jubilerów czy sklepy sieci „Kruk”, ale dokonali też napaści, które wywołały jeszcze większe oburzenie. Mężczyźni napadli na dom starszej kobiety na Mokotowie oraz zlecili atak na rapera „Wilka” z grupy Hemp Gru.

Skazani będą musieli zwrócić około 2 milionów złotych. Sędzia przyznał, że byli to brutalni i bezwzględni bandyci, których wina nie budzi żadnych wątpliwości. Z kolei „Mołek” przyszedł na rozprawę w koszulce „Tylko Bóg może mnie sądzić”.

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułRosja przedstawiła plan dla Palestyny. Izrael wściekły
Następny artykułTeraz Demokraci. A tak protestowali Republikanie przeciwko Obamie (ZDJĘCIA)
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również