UDOSTĘPNIJ
fot. wykop.pl

Na jednym z portali społecznościowych opublikowano zdjęcie dwóch sąsiadów oglądających wczorajszy mecz Polska – Irlandia Północna. Pozytywna postawa mężczyzn tak spodobała się internautom, że chcą ich nagrodzić.

Na portalu wykop.pl jeden z użytkowników opublikował zdjęcie, na którym możemy zobaczyć dwóch sąsiadów stojących na baczność podczas polskiego hymnu przed meczem Polska – Irlandia Północna, w tle powiewa polska flaga.

Zdjęcie po chwili okazało się hitem portalu a potem całego polskiego internetu.

Zachwyceni postawą dwóch mężczyzn internauci przyznają, że w dzisiejszych czasach gdy często nasze stosunki z sąsiadami pozostawiają wiele do życzenia taka postawa po prostu wywołuje uśmiech na twarzy.

fot. wykop.pl
fot. wykop.pl

Zdjęciem zainteresował się też jeden z portali piłkarskich, który chce odnaleźć dwóch kibiców.

 – Pewnie już widzieliście to zdjęcie. Pewnie zastanawiacie się kim są ci panowie i skąd są. My też! Dlatego chcemy ich znaleźć, a także pomóc w obejrzeniu meczu reprezentacji na żywo! Jednocześnie apelujemy do PZPN, by obu panów zaprosić jesienią na mecz reprezentacji Polski w el. MŚ 2018 na Stadionie Narodowym. Obojętnie czy będzie to starcie z Danią (8 października) czy z Armenią (11 października). Wydaje się nam, że warto nagrodzić tak pozytywny przykład wspierania Biało-Czerwonych – pisze portal futbol.pl

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułList otwarty do lesbijek, gejów, biseksualnych i transpłciowych, którzy pozostają w ukryciu
Następny artykułTVNowi obrywa się jak TVP. Usunęli znak Polski Walczącej
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również