UDOSTĘPNIJ
Fot. Facebook.com/Zbigniew Stonoga

Bronisław Komorowski ogłosił już termin wyborów parlamentarnych (na 25 października), toteż dynamizuje się kampania wyborcza, a środowiska polityczne rozmawiają o współpracy. Dzisiaj (w sobotę 18 lipca) spotkali się Grzegorz Braun i Zbigniew Stonoga.

Grzegorz Braun w skali kraju spopularyzował swoją osobę jako kandydat na prezydenta. Ostatecznie zebrał 0,83% głosów. Przede wszystkim dał się poznać jako zwolennik wolności gospodarczej i obywatelskiej oraz apologeta religii katolickiej.

O Zbigniewie Stonodze zrobiło się głośno na politycznej scenie ogólnopolskiej, gdy ujawnił na swoim profilu na Facebooku zdjęcia akt ze śledztwa w sprawie tzw. „afery podsłuchowej”. W konsekwencji premier Ewa Kopacz przemeblowała część rządu. Biznesmen jest znany także z walki z patologiami w policji oraz instytucjach publicznych.

Zbigniew Stonoga na swoim profilu na Facebooku zamieścił video, na którym wraz z Grzegorzem Braunem podsumowują swoje spotkanie:

Szczęść Boże, 18 lipca 2015 roku spotkali się Zbigniew Stonoga i – dzień dobry – Grzegorz Braun. Rozmawiali o polityce, ma się rozumieć, o Polsce, o tym czy i co takiego możemy zrobić razem. – Mówią, że mój język jest zbyt wulgarny, więc przyszedłem do pana Grzegorza czegoś się nauczyć i przy okazji nauczyć czegoś pana Grzegorza. Co z tego wyjdzie, dowiecie się za czas jakiś. – Hipoteza badawcza wspólna, akcja polityczna? Całkiem niewykluczone. – zapowiadali politycy.

Sobota pracująca.

Posted by Zbigniew Stonoga on 18 lipca 2015

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

ds

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
ŹRÓDŁOFacebook.com
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułWpadka UEFA. Zganiła żydowski klub za „nazistowskie symbole”
Następny artykułW Niemczech podpalane są ośrodki dla uchodźców
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również