UDOSTĘPNIJ
Fot. Wikipedia (Ryszard Hołubowicz)

W ostatnim czasie znów coraz głośniej jest o sprawie tajemniczej śmierci Andrzeja Leppera. Przy tej okazji media chętnie powracają do przypominania założeń jego polityki oraz proszą członków Samoobrony o związane z nim wspomnienia, które bywają naprawdę zaskakujące. Jedna z jego współpracowniczek stwierdziła na przykład, że PiS… wypełnia testament byłego ministra rolnictwa i rozwoju wsi.

Renata Beger, która niedawno odbyła rozmowę na temat Leppera z dziennikarką „Wprost”, zadziwiła wszystkich swoją opinią na temat związku między Samoobroną a partią obecnie rządzącą w naszym kraju. Polityk przyznała, że koalicja między ugrupowaniami rzeczywiście nie udała się najlepiej, jednak prezes PiS zapamiętał wiele z tego, co próbował zrealizować właśnie Andrzej Lepper.

– Dobrze chociaż, że z tego, co głosił Andrzej Lepper, sporo zostało w głowach Jarosława Kaczyńskiego i jego ludzi. Cieszę się, że PiS kontynuuje to, co Andrzej zaczął – powiedziała bezpośrednio Beger.

Tymi słowami zadziwiła wielu obserwatorów polskiej sceny politycznej. Swoim otwartym stwierdzeniem po raz kolejny sprowokowała burzliwą dyskusję wśród wielu wyborców.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również