UDOSTĘPNIJ

Viktor Orban, premier Węgier, dał się poznać jako jeden z najbardziej antyimigracyjnie nastawionych europejskich przywódców. Polityk ogłosił jednak, że jego kraj chętnie przyjmie uchodźców. Nie chodzi jednak o tych z Afryki i Bliskiego Wschodu, przed którymi granice blokuje węgierska policja. 

Węgierski premier oświadczył w przemówieniu podsumowującym 2016 rok, że Węgry nie zamierzają przyjmować uchodźców, ale bardzo chętnie otworzą się na imigrantów z państw zachodnich, których określił mianem „uchodźców uciekających przed liberalizmem, polityczną poprawnością i bezbronnością”. Deklaracja była dla totalnym zaskoczeniem.

– Tych prawdziwych uchodźców naturalnie przyjmiemy. Ci przerażeni niemieccy, holenderscy, francuscy, włoscy politycy i dziennikarze, ci chrześcijanie zmuszeni do opuszczenia ojczyzny, którzy swoją Europę stracili we własnej ojczyźnie, znajdą ją z powrotem u nas – przekonuje Orban.

Orban uważa, że liberalne media i organizacje obrońców praw człowieka celowo tworzą „otaczającą świat sieć, by dostarczyć do Europy setki tysięcy imigrantów”. Według niego, ma to na celu zniszczenie tradycyjnych państw narodowych.

42 KOMENTARZY

 1. Orbanowi wali na dekiel coraz bardziej. Jak tak bardzo nie może się doczekać, jak go Putin wydyma, to niech ogłosi wyjście z UE i przystąpi do unii Euroazjatyckiej. Nikt Węgrów nie zmusza do członkostwa w UE! :p

 2. Tak samo powinna zrobić Polska, jako „lider” środkowe Europy.
  Przecież przyjmowanie „uchodźców z cywilizowanej Europy” to dla nas wielka szansa, masa przedsiębiorczych ludzi, którzy mogliby rozwinąć u nas interes i płacić w Polsce podatki na pewno podreperowali by nasz budżet. Mam nadzieje, że nasz rząd pójdzie po rozum do głowy i dobrze wykorzysta stojącą przed nimi szansę.

  • Dariusz nie łudź się nadzieją że Ci uchodźcy z Europy Zachodniej to sa ludzie pracowici …! ! !
   Tak Niemcy ,Francuzi czy Włosi oni nie są nauczeni roboty, ni nich zawsze ktoś pracował a teraz zapraszać ich do nas żebyśmy musieli ich utrzymywać i na nich robić ? Żadnych uchodźców ani z Afryki ani z Europy.

 3. Brawo, wystarczy wejść na profil ludzi, którzy popierają szwedzkiego policjanta i wszystko wiadomo :) Wojna religijna trwa, nie oszukujmy się, chrześcijanie albo islam, wybór należy do Nas! Islam zaczął, oni nie mają skrupułów, Koran mówi podbić cały Świat, kto tego nie widzi ten jest naiwny w 100%! Ludzie przejzyjcie na oczy i potraktujcie poważnie wyznawców koranu!

  • Nie wiem, czy to Islam zaczął, ktoś nas przeciwko sobie rozgrywa. Jak nas poróżnili z Ukrainą, to do dziś nienawiść nie gaśnie. Divide et impera. Skoro mają władzę, to bogactwa naturalne będą ich, „zadbają” o środowisko naturalne eksterminując ludzi, oczywiście nie tych ze swojej kliki. Najwyższy przyrost naturalny ma Izrael i Arabia Saudyjska.

 4. Pracuje na taksowce w krakowie i mialem juz trzech klientow w ostatnim czasie co mowili ze przeprowadzili sie z francji do polski bo tam nie da sie zyc przez tych imigrantow.

 5. Ale przeciez ma to miejsce od dawna, nie wiem jak w Wegrzech, ale w Polsce znajduja sie chocby uchodzcy z Holandii ktorym grozi kara smierci za wiek, uchodzcy z Norwegii czy szwecji ktorzy sa przesladowanii za wychowanie ducha niezgodne z lewacka nienawiscia, uchodzcy z Francji ktorzy zostali podbici przez obca kulture, czy wiele innych. Przypuszczam, ze powiedzial tak iz poprostu chcial jeszcze wiecej przesladowanych przyjac.

 6. już niedługo:
  „Zaskakujące wyznanie *znany_polityk*: NIE LUBI INTERAKCJI Z LUDŹMI!!! N I E Z G A D N I E S Z JAKICH1xd.
  *znany_polityk* wyznal ze nie lubi jak go napierdalaja”

 7. To nie fer…Jako pierwszy wybierze tych edukowanych,bialych,chrzescijan.Zawsze musimy sie wlec i dac wyprzedzic.No prosze a makrele uwazaja za sprytna.:)

 8. Mnie to wcale nie zaskoczylo. To naturalna konsekwencja tego, co sie dzieje na Zachodzie. Oczywiste jest, ze normalni ludzie będą stamtąd uciekac do krajow wolnych od muzulmanskiej zarazy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ