UDOSTĘPNIJ
Fot.Wykop.pl/MokrySuchar

Na portalach społecznościowych pojawia się coraz więcej memów i grafik wyśmiewających zalecenia obowiązującej od niedawna ustawy regulującej sprzedaż zdrowej żywności w szkolnych sklepikach. W wielu szkołach odbyły się już protesty w tej sprawie.

Zapisy ustawy pobudzają kreatywność i wyobraźnię internautów, jeden z użytkowników portalu Wykop.pl żartował w ten sposób:

– Za co siedzisz?
– Sprzedawałem drożdżówki nieletnim

Wtórował mu inny „wykopowicz”: Albo te rzesze dzieciaków stojące za rogiem i zaczepiające starszych: Eee, kupisz nam drożdżówkę? Reszta dla ciebie!

Do kibla będą wycieczki w większych grupach jeden patrzy czy facetka nie idzie, reszta wpier*ala – kpił kolejny internauta.

Niedawno pisaliśmy o proteście licealistów z Piotrkowa Trybunalskiego tutaj, a także manifestacji licealistów z II LO w Gorzowie, którzy ostentacyjnie na długiej przerwie raczyli się hamburgerami i popijali je „colą” – tutaj.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

ds, źródło: Wykop.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułCiężki sprzęt rosyjski w Syrii?
Następny artykułZjednoczona Lewica rezygnuje z udziału w wyborach, bo chce wygranej PO
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również