UDOSTĘPNIJ
fot. tvn24

Jak donoszą lokalne media w Knurowie w okolicach godziny 22. doszło do zamieszek z udziałem kibiców. To reakcja na informację o śmierci jednego z kibiców, który został nieszczęśliwie postrzelony po tym gdy wtargnął na murawę (więcej TUTAJ).

Krótko po przetransportowaniu ciężko rannego mężczyzny do szpitala zaczęło wrzeć gdy pod placówką zebrali się kibice lokalnej drużyny. W stronę policji, która znajdowała się przy drzwiach wejściowych do szpitala poleciały race dymne i kostka brukowa.

Rannych zostało 4 policjantów jednak specjalnej grupie interwencyjnej policji udało się szybko rozgonić agresywną grupę 200 mężczyzn i aktualnie trwa akcja poszukiwawcza uczestników wydarzeń.

W tym samym czasie została zaatakowana lokalna komenda policji. Z nieoficjalnych informacji wynika, że w geście solidarności swój przyjazd do Knurowa zapowiedziały inne grupy kibiców więc mieszkańcy miejscowości obawiają się eskalacji wydarzeń.

W sieci zaczynają się pojawiać nagrania z zamieszek.

bh, źródło: miastoknurow.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułTo nie koniec problemów Durczoka? Jego rzekome ofiary złożyły pozwy sądowe
Następny artykułO narcystycznej próżności, czyli młotem w lemingi
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również