UDOSTĘPNIJ
eltona johna
źródło: wikimedia.org

Poniedziałek stał się makabrycznym dniem dla światowej sławy muzyka i wirtuoza, Eltona Johna. Artysta pogrążył się w czarnej rozpaczy po tej stracie. Kondolencje do brytyjskiego barda spływają z całego świata, jednak to ani trochę nie jest w stanie ulżyć mu po tak dotkliwym ciosie. Z całą pewnością z tą stratą nie będzie mógł się jeszcze przez długi czas pogodzić.

Koszmar Eltona Johna

Makabryczne zdarzenie zaskoczyło dzisiaj Eltona Johna. Muzyk jest w głębokiej żałobie po śmierci swojej matki. Sheila Farebrother odeszła w wieku 92 lat. O jej odejściu Brytyjczyk napisał w internecie. Wiadomość o śmierci 92-latki zaskoczyła fanów muzyka.

Wiele osób jest zgodnych co do tego, że dla Eltona Johna to musi być prawdziwie drastyczne przeżycie. 70-letni obecnie muzyk przez lata skonfliktowany był bowiem ze swoją matką. Od 2008 roku nie utrzymywali ze sobą żadnych kontaktów – nie widywali się, nie rozmawiali. Poszło o to, że John zwolnił dwóch członków jego ekipy, którzy byli dobrymi przyjaciółmi jego mamy. W 2010 roku konflikt jeszcze się zaognił, kiedy artysta nie stawił się na pogrzebie swojego ojczyma.

Wówczas gazety pisały, że to już prawdziwe dno relacji matki z synem. Przypomniały też, że ostatnimi słowami, jakimi Elton John zakończył swoją rozmowę z matką w 2008 roku był zwrot „nienawidzę cię”.

ZOBACZ TAKŻE: Ostrzeżenie! Przed śmiercią Jan Paweł II wyjawił jedną z największych tajemnic Kościoła

70-letni wirtuoz w rozpaczy

Sytuacja zmieniła się całkiem w tym roku. Kiedy w kwietniu Elton John wylądował na oddziale intensywnej terapii. Wówczas miał po raz pierwszy skontaktować się z matką. Jak mówili wówczas jego znajomi, czując oddech śmierci na karku, postanowił pogodzić się z matką. Podobno ich pierwsze spotkanie po latach było bardzo wzruszające. Mieli oboje rzucić się sobie w ramiona.

Później Elton John potwierdził oficjalnie, że jest już w dobrych kontaktach ze swoją mamą, kiedy na dzień matki zamieścił w internecie wspólne zdjęcie z mamą. W ciepłych słowach dziękował swojej matce, że ta jest przy nim. W bardzo podobnym tonie napisał o swojej matce w pożegnalnym wpisie na Facebooku, który zamieścił w poniedziałek po otrzymaniu wiadomości o jej śmierci.

Jest mi bardzo przykro poinformować, że moja mama odeszła dziś rano. Dopiero co widziałem ją w zeszły poniedziałek i jestem w szoku. Podróżuj bezpiecznie mamo. Dziękuję za wszystko. Będę za tobą tęsknił. Kocham cię, Elton – napisał muzyk.

źródło: facebook.com/Elton John

ZOBACZ TAKŻE: Ta zniewaga krwi wymaga. Jaki ZMIAŻDŻONY przez słynnego muzyka

źródło: fakt.pl

Pamiętacie pierwszego "Big Brothera"? Tak zmienili się uczestnicy programu [ZDJĘCIA]


Jak nazywa się syn Doroty Gawryluk? Niespotykane! Najdziwniejsze imiona dzieci polskich gwiazd

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również