UDOSTĘPNIJ
Źródło: twitter.com/pikus_pol

Od czasu ponownego wyboru Donalda Tuska na stanowisko przewodniczącego Rady Europejskiej co pewien czas podnoszą się głosy mówiące o wyjściu Polski z Unii Europejskiej. Chociaż większość Polaków jest temu przeciwna, a także rząd stoi na podobnym stanowisku – w opinii publicznej wciąż pojawiają się głosy o złym funkcjonowaniu sojuszu. Szczególnie chętnie wskazuje się na nadmierną dominację Niemiec w podejmowaniu unijnych decyzji.

Temat ten poruszony był również w sobotnim programie „Studio Polska” nadawanym na żywo w TVP Info. Wśród zaproszonych do studia gości był również mieszkający w Polsce Portugalczyk – Jorge Figueiredo. Prowadzący zapytał go, czy jego zdaniem zgłoszenie przez polski rząd innego niż Tusk kandydata na stanowisko przewodniczącego RE było „zamachem na demokrację”. Odpowiedź gościa z Portugalii była jednoznaczna.

– Nie. Polska ma prawo zgłosić swojego kandydata. Ktoś tutaj powiedział, że Unia Europejska ma taką procedurę, ale tak nie jest. To jest tak jak w mafii – stwierdził Figueiredo.

Poproszony o wyjaśnienie tak ostrych słów powiedział: Jeżeli Niemcy wybiorą Tuska, to w takim układzie Tusk wygra.

Podobnie odniósł się też do problemów w relacjach Unii Europejskiej z Turcją.

– Problem Turcji rozpoczął się właśnie przez Unię Europejską, która nigdy nie powiedziała, jaka będzie jej przyszłość. Czy Turcja wejdzie do UE, czy nie wejdzie – stwierdził.

3 KOMENTARZY

  1. Taaaa…. padająca na pysk Unia Jewropejska to jest dodatkowa zgryzota dla jej twórców ze światowej koszernej finansjery . Oj buntuje się pospólstwo przeciw kaście nadludzi , buntuje…

  2. Kukiz zbiera podpisy — Niemcy planują wysyłanie do Polski „uchodźców”, których nie są w stanie zweryfikować n d i e . pl /kukiz-niemcy-planuja-wysylanie-polski-uchodzcow-ktorych-sa-stanie-zweryfikowac/ lista do podpisu d z i e n r e f e r e n d a l n y . p l/ O tym że Niemcy planowali i planują w dalszym ciągu wysłanie do nas niezweryfikowanych, kryminogennych i uciążliwych „uchodźców” to wiemy od dawna a ściślej od momentu kiedy PiS objął rządy i część prawdy ukrywanej przez POpaprańców wyszła na jaw. Ale mimo to przyjemnie usłyszeć potwierdzenie tej prawdy przez kogoś kto nie jest związany z obecną władzą bo ta ma też swoje za uszami . Ten najazd dzikusów chwilowo nie grozi bo Polska za biedna ,ale jak Unia nie pożałuje kasy na zasiłki i wyłoży kase na naciski i media, to będą nas ubogacać . Zbieranie podpisów w sprawie referendum o nieprzyjmowanie murzyńsko-islamskiej zarazy do naszego kraju to jedno. Drugim wnioskiem w tym referendum powinien być zakaz budowy meczetów, które są centrami dowodzenia islamskimi bandytami w cywilizowanych krajach. A najlepiej, gdyby powstał prawny zakaz propagowania tej obrzydliwej, antyludzkiej ideologii w naszym kraju. Najprościej, islam powinien zostać dopisany jako trzecia zbrodnicza ideologia do ustaw dotyczących nazizmu i komunizmu. W świat powinien pójść jasny sygnał o naszej niezgodzie na popełnienie narodowego samobójstwa. Dopóki nie oddamy swojej ziemi tej szarańczy afrykańskiej , dopóty nasz kraj będzie bezpiecznym i przyjaznym miejscem dla nas samych. Nie mam nic przeciwko pomaganiu biednym ,represjonowanym i uciekającym ludziom przed wojną , bez względu na kolor skóry i wyznanie ,ale tej dziczy ze skopanymi łbami nigdy tu nie zaakceptuje tak samo jak oni nie akceptują wolności i cywilizacji XXI w . Islamiści to zaraza ,na która jedyna skuteczna szczepionką jest pełna obrona i stanowczy opór. W Polsce mamy juz prawie wiosnę a w Europie zachodniej dżihad… Francja, Niemcy, Holandia, Szwecja są w stanie wojny , ludzie boja sie wyjść na ulice o ile nie chodzą w prześcieradłach. takiej rzeczywistości chcemy? A może zamiast wspołczuć naszym dzieciom i wnukom, nalerzy wymienić polityków w Polsce/Europie. Pokazać globalistom i koncernom środkowy palec. To oni stoja za tym syfem. Niszczą nasza normalność tworząc sztuczny kryzys i kierując na nas tsunami islamskich ludów. A z Historii wiemy jak sie asymilują kultury – wygrywa silniejsza .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ