UDOSTĘPNIJ

W centrum Poznania doszło do wycieku niezidentyfikowanej substancji. Spowodowała zatrucie u pracujących nieopodal mężczyzn. Zainterweniować musiała straż pożarna.

Do wycieku doszło około godz. 9 niedaleko ul. Św Marcina. Nieznana substancja zaszkodziła dwójce pracujących w pobliżu znajdującego się tam transformatora pracowników firmy energetycznej. Mężczyzn bezzwłocznie przewieziono do szpitala, a sprawę zgłoszono miejscowej straży pożarnej.

Specjalistyczna grupa ratownictwa chemiczno-ekologicznego błyskawicznie przyjechała na miejsce zdarzenia. Szybko okazało się, ze na szczęście sytuacja nie stanowi zagrożenia dla okolicznych mieszkańców. Tajemnicza substancja to najprawdopodobniej nie zagrażający życiu gaz gnilny.

Wyjaśnienia złożył również przedstawiciel firmy energetycznej Enea, której pracownicy znajdowali się na miejscu zdarzenia. Według nich wyciek nie pochodził z transformatora, a na miejscu prowadzonych prac nie stwierdzono żadnej awarii.

Czy Hitler był uzależniony od narkotyków? Zaskakujące fakty o zbrodniczym dyktatorze

Czy husaria nosiła skrzydła? Możesz się zdziwić! Znane fakty historyczne, które nie są prawdą

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułTragedia w Hiszpanii! Rozbił się samolot (video)
Następny artykułJak wygląda wnuczka Millera bez tatuaży i kolczyków? Mamy zdjęcia
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również