UDOSTĘPNIJ
fot. wikimedia.org

II wojna światowa zakończyła się w 1945 roku po 6 latach zmagań Aliantów z Państwami Osi. Do tej pory nie udało się jednak rozwiązać wszystkich jej zagadek. Nadal nie wiadomo, gdzie znajduje się bursztynowa komnata ani nawet czy Adolf Hitler faktycznie zastrzelił się w swoim bunkrze.

Życie niemieckiego przywódcy, który rozpętał najkrwawszy konflikt zbrojny w dziejach ludzkości, pomimo wyczerpujących badań wciąż nie zostało w całości opisane. Jego rodowód pełen jest dziur, a hipotezy odnośnie jego śmierci bądź możliwej ucieczki mnożą się jak grzyby po deszczu. Jedna z nich, która pojawiła się bardzo niedawno, zaskakuje. Według niej Hitler był agentem wywiadu jednego z państw koalicji antyhitlerowskiej.

Misja – rozpętanie wojny

Zdaniem agentów CIA Adolf Hitler był brytyjskim szpiegiem, a mają dowodzić tego odtajnione dokumenty dotyczące Johna F. Kennedy’ego. Widnieje w nich ponoć zapis informujący o ucieczce twórcy nazizmu do Kolumbii, w czym pomóc mu mieli Amerykanie i właśnie Brytyjczycy. Misją Austriaka było rozpętanie wojny, której okrucieństwa usprawiedliwić miały powstanie Izraela.

źródło: newsbook.pl

11 teorii spiskowych, które naprawdę dają do myślenia

20 oznak, że III wojna światowa właśnie się zaczęła

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również