UDOSTĘPNIJ

Wczorajsze nocne posiedzenie Sejmu było wyjątkowo burzliwe. Jednym z najbardziej omawianych momentów było bardzo emocjonalne wystąpienie lidera obozu władzy Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego. Na odpowiedź internautów nie trzeba było długo czekać. 

Echa po wczorajszym wystąpieniu w Sejmie Jarosława Kaczyńskiego wciąż nie milkną. Prezes Prawa i Sprawiedliwości oskarżył opozycję o zamordowanie jego brata, prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Smoleńsku w 2010 roku.

– Wiem, że boicie się prawdy, ale nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego świętej pamięci brata, niszczyliście go, zamordowaliście go, jesteście kanaliami – powiedział z sejmowej mównicy Kaczyński.

Na odpowiedź internautów nie trzeba było długo czekać. Prawie natychmiast w sieci pojawiły się odpowiedzi na słowa lidera PiS. Najpopularniejszą z nich jest specjalnie przygotowana grafika, pełne sarkazmu „przyznanie się do winy”, na zdjęcie profilowe na portalach społecznościowych.

Na wspomnianej grafice widzimy podobiznę tragicznie zmarłego Lecha Kaczyńskiego, a wszystko okraszone podpisem „ZAMORDOWAŁEM GO”.

Komentarze internautów niebiorących udziału w internetowej „akcji” są skrajne. Jedni wyrażają poparcie dla takiego działania, a inni są wstrząśnięci tym, że ktoś mógł się posunąć do czegoś takiego, nawet jeśli jest to forma protestu.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również