UDOSTĘPNIJ

W pierwszej odsłonie cyklu Wstecz film z udziałem Michała Kamińskiego, obecnego polityka PO i doradcy Ewy Kopacz. 

Nim Kamiński dotarł do Platformy Obywatelskiej przeszedł długą polityczną drogę. W 1999 roku spotkał się z gen. Pinochetem, który przebywał w areszcie domowym i wręczył mu ryngraf z Matką Boską.

Do 2001 roku był członkiem ZChN (Zjednoczenie Chrześcijańsko-Narodowego), by następnie przez rok działać w Przymierzu Prawicy. W 2002 wstąpił do Prawa i Sprawiedliwości, a od 2007 do 2009 roku działał w Kancelarii Prezydenta RP jako sekretarz stanu odpowiedzialny za politykę medialną.

W 2010 roku opuścił PiS i zaangażował się w projekt Polska Jest Najważniejsza, by rok później startować do Parlamentu Europejskiego z list Platformy Obywatelskiej.

W lipcu 2000 roku wypowiedział się na temat stowarzyszeń LGBT nazywając je „stowarzyszeniami pedałów”. Kamiński zapewne chciałby usunąć tę wypowiedź ze swej politycznej kartoteki, gdyż niezbyt pasuje mu do teraźniejszej działalności w PO, ale w sieci nic nie ginie.

Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułIść czy nie iść…
Następny artykułGoogle w ogniu krytyki. Parę czarnych sytem uznał za goryle
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również