UDOSTĘPNIJ
fot. facebook

Prezydent Andrzej Duda podpisał wczoraj ustawę „500 zł na dziecko” przy pomocy podpisu elektronicznego. Podczas relacji na żywo kamerzysta głowy państwa zaliczył jednak wpadkę ujawniając tysiącom internautów hasło do elektronicznego podpisu prezydenta.

Podczas relacji na żywo transmitowanej za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych, prezydent Andrzej Duda nieopatrznie umożliwił osobom postronnym odgadnięcie hasła do jego podpisu elektronicznego. Wszystko przez złe ustawienie kamery.

Na nagraniu, które wciąż widnieje na stronie prezydenta widzimy jak prezydent wystukuje na klawiaturze hasło. W momencie wpisywania hasła obiektyw kamery rejestrującej całe wydarzenie pada wprost na klawiaturę laptopa prezydenta, w taki sposób, że odgadnięcie jego hasła nie jest rzeczą trudną.

Hasło zostało już najprawdopodobniej zmienione, jednak było wystawione przez jakiś czas na użytek tysięcy internautów, którzy oglądali transmisję. Poniżej prezentujemy wspomniane nagranie (jeśli film się nie pojawia, wystarczy odświeżyć stronę).

Podpisanie Ustawy 500+ w wersji elektronicznej

Posted by Andrzej Duda on 17 luty 2016

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:


bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułSponsorzy odeszli, bo film jest o banderowcach. Smarzowski prosi o wsparcie.
Następny artykułPapież skrytykował kandydata na prezydenta USA
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również