UDOSTĘPNIJ

Spotkanie z Jarosławem Kuźniarem i odkrywanie kulisów programu „Dzień Dobry TVN” można było wylicytować na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zaskoczeniem może być to, że wygrał… Zbigniew Stonoga, czyli wróg Kuźniara. 

Panowie mieli już w przeszłości spięcia. Kuźniar nazywał Stonogę kryminalistą, a biznesmen odgrażał się mówiąc, iż wie gdzie dziennikarz TVN mieszka. Do spotkania obu panów jednak nie dojdzie, ponieważ Stonoga nie zamierza się wybierać do studia TVN, choć za wygraną zapłacił 5650 złotych.

– Szanowny Panie Jarosławie wygrałem aukcję. Cel jest zbyt piękny by to psuć – obiecuję, że osobiście nie przyjdę, ale sprezentuję jakiemuś człowiekowi dobrej woli wygraną. Pozdrawiam – napisał Stonoga.

Biznesmen wygrał również inną aukcję „Dołącz do Zespołu Radia Zet”. Ostatnimi czasy Stonoga mniej skupia się na działalności politycznej, a poświęca pomocy ubogim i niepełnosprawnym.

stonoga kuźniar

stonoga1234

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPrezydent zabiera głos w sprawie Zabawnego Kuca i filmu o kwiatach
Następny artykułSzwecja wydali z kraju imigrantów. Nawet 80 000 osób
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również