UDOSTĘPNIJ

Spotkanie z Jarosławem Kuźniarem i odkrywanie kulisów programu „Dzień Dobry TVN” można było wylicytować na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zaskoczeniem może być to, że wygrał… Zbigniew Stonoga, czyli wróg Kuźniara. 

Panowie mieli już w przeszłości spięcia. Kuźniar nazywał Stonogę kryminalistą, a biznesmen odgrażał się mówiąc, iż wie gdzie dziennikarz TVN mieszka. Do spotkania obu panów jednak nie dojdzie, ponieważ Stonoga nie zamierza się wybierać do studia TVN, choć za wygraną zapłacił 5650 złotych.

– Szanowny Panie Jarosławie wygrałem aukcję. Cel jest zbyt piękny by to psuć – obiecuję, że osobiście nie przyjdę, ale sprezentuję jakiemuś człowiekowi dobrej woli wygraną. Pozdrawiam – napisał Stonoga.

Biznesmen wygrał również inną aukcję „Dołącz do Zespołu Radia Zet”. Ostatnimi czasy Stonoga mniej skupia się na działalności politycznej, a poświęca pomocy ubogim i niepełnosprawnym.

stonoga kuźniar

stonoga1234

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

DAROWIZNA DLA PIKIO

Wszystkie treści na Pikio.pl są darmowe. Wspierając nas darowizną, wspierasz naszą pracę i pozwalasz na rozwój jedynego, pluralistycznego portalu bez linii redakcyjnej. Musimy wykonywać taką samą pracę, jak dziennikarze mediów papierowych, lecz czytelnicy nie muszą płacić za dostęp do naszych treści.

Darowizna

Wybierz metodę płatności Ładowanie...
Dane osobiste

Suma Darowizny 0.00zł